Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mirabelki,

piszę bo potrzebuję porady, mam problem z #niebieskipasek, jesteśmy ze sobą dość długo, niestety od pewnego czasu jego zachowanie się zmieniło, otóż jest dla mnie bardzo kochany itp. ale zobaczyłam, że zaczyna obserwować na IG coraz więcej dziewczyn o urodzie "glonojada", które wstawiają dosyć odważne fotki. Od paru tygodni gdy chodzimy razem spać on mnie usypia itp. i mówi, że jeszcze coś sobie popatrzy w necie bo nie może spać. Ostatnio poszliśmy spać tak jak zwykle, ja się przebudziłam, zauważyłam że go nie ma w łóżku, światło paliło się w łazance- siedział tam dość długo. Po jego wyjściu zapytałam czy wszystko ok itp., okazało się, że #niebieski przyznał się do tego, że robił sobie dobrze do zdjęć jakiejś dupy z insta i rozpoczęła się imba.

Mirki? czy to jest normalne zachowanie faceta w związku? chce to jakoś zrozumieć bo może wszyscy tak postępują?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: Samo popatrzenie na insta jeszcze nie byłoby takie złe. Zacząłbym się jedynie zastanawiać co mu tak z tobą nie pasuje skoro się zadowala do jakiejś laski z telefonu skoro ma Ciebie?

Generalnie chyba jednak nie obejdzie się bez porządnej i szczerej rozmowy. Powiedz mu o swoich obawach niepokojach - ale tak na spokojnie. Może sam ci wyjaśni o powód swojego zachowania.
@AnonimoweMirkoWyznania: ubiegnij go, gdy Cię "uśpi" przebierz się w najlepsze coś co masz (tylko nie futro z norek, czy suknię wieczorową) i zaskocz go zanim cokolwiek zrobi.
Zaskocz w pozytywny sposób, nie mówię tu o okładaniu przyrodzenia młotkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oraz pytanie czy sytuacja ma miejsce gdy jesteście ze sobą dość długo (5 lat), czy też dość długo (3 m-ce)? Bo po pewnym czasie nawet
@AnonimoweMirkoWyznania

"bo miałem ochotę i trochę z nudów"

Myślę, że "z nudów" jest całym wytłumaczeniem. Nie podoba mu się seks, albo ma jeszcze większą ochotę. Może kiedy skończyliście, on chciał się jeszcze kochać potem, a Ty się obróciłaś i poszłaś spać? Bo... " Bo ma ochotę" w końcu?

robię wszyztstko co chce


Ale jak to wygląda? Pytasz się się za każdym razem co chce?