Wpis z mikrobloga

No ok, ale co sugerujesz? W ogóle się nie poduczymy? Nie wzrośnie nam skill? Co innego jak grasz przeciw WH itd a co innego jak ktoś faktycznie ogarnia. Chyba, że źle rozumuję.
@MartwyGoryl: Nic osobistego - nie odbierz tego jako hejt. Po pierwsze zrozum jak #!$%@? jestes.
Po drugie ustaw dobrze gre.
Po trzecie wdepnij na jakis deathmatch i pomysl w czasie gry.
Po czwarte - wbij globala.
Po piate - wbij na faceit.

Nie wiem czy jest sens grania na pierwszych piecu lvlach faceit, watpie zeby przy poziomie ponizej LEMa cheater z prime wystepowal czesciej niz jedna na jakies 2x gier. Cheaty
Spoko rozumiem co mówisz. To oczywiste, że jestem gównem w CSa i zdaję sobie z tego sprawę.
Gramy zgraną ekipą, mamy swoje taktyki, słuchamy się nie zlewamy nie ma trollingu itd.

Nie aspirujemy do turbo teamu, ale #!$%@? nas jak gramy sobie na poważnie i ciągle dostajemy w #!$%@?ę :D

Global? Nie wyobrażam sobie tego. Gram z głową, zawsze się staram a w ponad 450h mam G1.

Jestę gównę.
@MartwyGoryl: LEMa wbijesz bez większych problemów jak konkretnie przyłożysz się do ogarnięcia mechaniki gry. Poruszanie się, kąty na danych mapach, spraye itd. Ogarnięcie kilku smoków na pewno nie zaszkodzi, aczkolwiek sam znam tylko jeden :v A co do faceita, to konto jest darmowe. Zagrajcie sobie kilka meczy i będziecie wiedzieli czy jest dla was. Łatwiej niż na darmowym koncie nie będzie, ale zawsze się czegoś nauczycie. I tak jak pisał @
@MartwyGoryl: oprócz mm (na prime), możecie grać na https://www.challengeme.gg/ lub https://www.faceit.com/

co do grafy mam full HD, ustawione na maxa detale i mam globala, także nie uważam aby obniżenie grafiki poprawiało skilla, oczywiście stałe ponad 144 fps zalecane. Na początku na pewno mały sens myszki jest dobry i statyczny celownik. Zerknij na początkowe odcinki akademii izaka - daje tam cenne rady.

Do tego proste trenowanie na aim mapkach (do botów statycznych
Nie wyobrażam sobie bycia globalem :D
Trochę inaczej podszedłem wczoraj do gry i... zrobiłem pierwszego ace'a z p250 xD LOL

Pewnie przypadek jak chooy, ale i tak sie ciesze :D Jak coś to nagrane to kalectwo xD