Wpis z mikrobloga

Mirki, planuje teraz zmienić telefon, myślę nad s8, lg g6, htc u11 i oneplusem 5t. Co byście wybrali na moim miejscu? Najbardziej mi się podoba s8 ale boje się wypalającego ekranu i czasem różowiejącego. Budżet generalnie do 2k. Czy może lepiej poczekać jak stanieje u11+, lg v30 albo huawei mate 10 pro? #telefony #galaxys8 #oneplus #htc #huawei
  • 11
@ogtf: co do koloru, to kwestia gustu.

@Zazatrixx: Co do OP dodam tylko od siebie, że mają wzorowe podejście do klienta jeśli chodzi o defekty. Poniżej tygodnia po zgłoszeniu i odesłaniu dostajesz nową i jak np. ekran znowu będzie miał wadliwe pixele/nierówne podświetlenie to wysyłasz w kółko. Wszystko realizowane D2D, na ich koszt, priorytetem (po przekazaniu im na live chacie o 01:00, że wadliwa sztuka jest sprawdzona o 7:00 wysłali
@Zazatrixx: Na czym najbardziej Ci zależy w telefonie: wydajność, aparat, bateria, ekran itp itd? Do 2k odrzuć G6 i czekaj ewentualnie na to aż V30 stanieje. Już teraz można upolować Vkę na OLX za ok 2300-2500. Kwestia dwóch trzech miesięcy. Na szybką przecenę U11+ bym nie liczył. Będzie raczej mało tych smartfonów na rynku a producent nie obniża szybko swoich cen.

Wg mnie wydajność to: OP5T>Mate10Pro>V30
Aparat: Mate10Pro>V30>OP5T
Bateira: Mate10Pro>OP5T>V30

Co
@Z_narkotykow_to_tylko_Kawa_Inka: aktualnie mam LG G4, który ma dwie wady jakich nie chce w następnym telefonie, po pierwsze bateria która trzyma 3,5h na ekranie, a po drugie żeby nie był awaryjny(teraz mam powidoki na ekranie + telefon już był w naprawie z powodu bootloopa). A co do reszty, po prostu żeby była na dobrym poziomie
@Z_narkotykow_to_tylko_Kawa_Inka: nie chcę wyjść na fanboja OP, bo nim (jeszcze) nie jestem, ale tańszą wersję 6/64 5T jest poniżej 2000zł (z rabatem studenckim 5%), G5 bywał w dużych PL sklepach (wg peppera) po 1700-1770zł (allegro nie liczę), więc różnica ok 200-300zł. W OP masz wszystko lepsze: soc, więcej ramu, szybkiej pamięci wewnętrznej (bez microsd, ale zawsze można dopłacić do 128gb pamięci), amoled, czas na baterii (6h powiedzmy bez wysiłku, można i