Wpis z mikrobloga

@ccTV: Wybacz mi serdecznie, że ja przynajmniej swój spam i to w co wchodze wale na tagu który sam sobie założyłem, i spamie na nim tylko tym którzy go obserwują. Postaram się zadawać takie mądre pytania jak, czy warto wchodzić w verge/trx/stellara/rippla/dowolne gówno które urosło 1000% na long term hold.

A co do 21:30, bardzo dobre spostrzeżenie. A potrafisz jeszcze wymienić przyczynę?
@Viraciael: kupiłem trx po 200sat, teraz 1800sat, kupiłem 18 grudnia. Ile ma rosnąć?
była pompa na iote na wykopie, oczywiście dopiero jak urosło do 3$ z 0,40$
teraz trx, ripple. Strasznie dużo osób wiada na górce ale czasami udaje się jeszcze coś zarobić
@Viraciael Kupić jak już 10x wzrosło w ciągu tygodnia i hodl przez rok bo przecież 1000%x52tyg=52000% i później spam "kiedy urośnie?" albo namawianie innych do kupna.
@kopytko1234: Kopytek, a ty czytasz ze zrozumieniem, czy szukasz moich wpisów, gdzie mówie o jakichkolwiek kryptowalutach na #kryptowaluty ? Bo mam wrażenie że ty chyba nie do końca rozumiesz o czym ja mówie, i pisze, dlatego wydaje mi się że ci wytłumacze moje podejście raz jeszcze, z którym masz święte prawo się nie zgodzić, i mnie czarnolistować.

A więc, od początku. masz tag #wypokpompy, na którym PISZE Z WYPRZEDZENIEM, W