Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem, że moje konto jest warte $400, dzisiaj to już jest prawie $600. Mam obecnie prawie 3% mojego celu, czyil zebrać $20000 i kupić wymarzone auto za to.

Zapraszam do nowego postu: https://steemit.com/polish/@gustoo/cel-nadal-aktualny-kupie-wymarzone-auto-dzieki-postom-na-steemit

ps. i zakładajcie konta na steemit, żeby tworzyć super polską społeczność. Już jest super, a może być jeszcze większa. Wszyscy są bardzo pomocni i przyjaźni. Jak by ktoś potrzebował info jak zacząć itp to piszcie na priv.

#steemit #kryptowaluty
  • 9
@onionhero: @onionhero: tu nie ma refów. Ja nic nie dostanę z tego, że się zarejestrujesz. Powiedzmy, że dostanie polskie community jeżeli będziesz aktywnym członkiem.

@jabukasiga: O wszystkim, z tym, że zarabiasz jeżeli społeczność docenia Twoje treści. Jedni piszą o krypto, inni o pracy zawodowej, jeszcze inni o gotowaniu czy swoim hobby. Opcji jest bardzo dużo. Ważne, żeby tworzyć wartościowe treści.
@lethysek nie znam się na blogowaniu, tym bardziej na steemit. Jakie mają szansę Ci, którzy piszą o pracy zawodowej? Myślę, że mógbym popisać coś ciekawego, ale to takie niszowe zajęcie. Bardziej dziś na topie raczej fitness, zdrowe odżywianie, kulinaria, podróże...
@jabukasiga: zależy czy będziesz w stanie zainteresować ludzi. Polecam wejść sobie na steemit i zobaczyć popularne tematy i sprawdzić co ludzie lubią. Tylko nie kieruj się zawsze hajsem, bo najpopularniejsi dostają hajs za praktycznie wszystko, nawet jakieś kompilacje kilku zdjęć.