Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem przegrywem prawiczkiem 20lvl z powodu wstydu przed stosunkiem bo mam małego benisa 11cm i gruby też raczej on nie jest. Ogólnie jestem normalny, potrafię nawiązywać kontakt z kobietami ale mimo wielu okazji nigdy nie poszedłem krok dalej bo bałem się wyśmiania i tego, że i tak będe #!$%@? bo pewnie ona nic nie poczuje i skończę w 2 minuty. Strach przed tą kompromitacją kompletnie mnie blokuje. Próbowałem sobie wmawiać, że rozmiar nie ma znaczenia ale no nie oszukujmy się lepiej mieć więcej niż mniej.
Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Macie jakieś pomysły jak mógłbym z tym walczyć?
Tak, wiem, że znaleźć dziewczynę, która to zaakceptuje i będzie zadowolona ale jak taką znaleźć nie nadziewając się na taką, która zareaguje śmiechem. Na x randce wspomnieć, że mój mały faktycznie jest mały żeby wiedziała na co się pisze? xDD
#sex #zwiazki #przegryw #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: 2 minuty za pierwszym razem? nie pochlebiaj sobie ogierze( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, kiedy bedziesz #!$%@? partnerke na misjonarza wchodząc po same jaja, to ocieraj sie o jej łechtaczke. Marna jest szansa, ze dojdzie dopochwowo, ale lechtaczkowo juz predzej. Niemniej jednak zalecałbym konkretna grę wstepna. Jak najpierw zrobisz dobrze kobiecie oralno-manualnie, to nie będzie miala powodu sie z Ciebie smiac...Potwierdzona teoria, mowię Ci. Także, zarejestruj