Wpis z mikrobloga

Koty to świetne zwierzaki, mam dwa dokladnie, takie typowo domowe siersciuchy, grube bo lubią dobrze wtrynic tak jak ja, wycyckane, zadbane. No takie milusie bydlaki. To jak bardzo charakterem się różnią to masakra. Czarny kot, spokojny, taki Bonifacy mocno, leży sobie na rogu łóżka, nigdy nic nie zrzucił, nie zepsuł, ideal do domu. No ale nie lubi być brany na ręce tylko sam przychodzi jak się siedzi i kładzie się na kolana.
A szary? No kuwa diabeł, gruba locha wiejąca wiatrem rozpisdziaju, szafki zamykam, związuje klamki bo inaczej wszystkie ciuchy byłyby na ziemi xD jego ulubioną zabawką to... Klucze od domu.. on ma radar.. nie ważne gdzie je położę to i tak będą #!$%@? i schowane w jego kartonie w garderobie gdzie zawsze sobie śpi. Czasami go spotykam w jakiś głupich miejscach typu szuflada z butami (zamknięta tak żeby tylko widział kto idzie xD), półka z winami, czasem wchodzi sobie na lodówkę i leży na niej. Ale dzisiaj pałkę nagiął trochę (picril). Ta skrucha w oczach wcale mu nie pomogła. Jeśli ktoś ma kota, który sądzą swoją dupę wszędzie gdzie wy tego nie chcecie to taśma obustronna co jakiś czas i będzie działało :> dwa miejsca już dla niego się skończyły. Dziś kończy się to, po pierwszym razie.

#koty #pokazkota
mechaos - Koty to świetne zwierzaki, mam dwa dokladnie, takie typowo domowe siersciuc...

źródło: comment_cmkluM1RSl1giHA3EvA5lV8l6nVKWfL4.jpg

Pobierz
  • 24
@mechaos haha mam podobnie ;) Psotka, która uzyskała to imię nie bez powodu, wraz z wiekiem zmieniła się w spokojnego kociaka, ale przyszedł nowy, młody i gibki Grizzly, który teraz to ją zaczepia ;d przed chwilą załozyl jej dźwignie i przewrócił, a gdy się pozbierała i uciekała to jeszcze dziabnal ją w tyłek ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie to chyba się lubią, ale ona chciałaby mieć czasem spokój,