Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki od #roksa i #divyzwykopem, mieliście kiedyś taką sytuację?:

Umawiam się z milfem na trzy telefony. Wchodzę, mieszkanko zaciemnione. Ustalamy, 15 minut i tylko lodzik z wykończeniem w buzi. Płacę 60zł, dostaje ręcznik i pod prysznic. No i się zaczyna. Panna taka sobie. Milf lat ok 50. Trochę gruba ale opinie o lodach przekonały mnie. Rozbiera się, cyce super. Jeździ nimi po moim "wacku", za chwile lizanie jajek i do buzi. Jest gitara. Opinie o lodzie u niej w 100% sprawdzone. Nagle przestaje robić loda i pakuje się na mnie. Myśle wtf? Zaraz czas minie. A ta prosi żebym ja wygrzmocił i to porządnie. Mówię, że nie bo inaczej się umawialiśmy, na to ona że potrzebuje rozkoszy. Zrobiłem jej tylko dobrze palcami i dalej wróciła do super obciąganka, naturalnie z finałem w buzi. Zamiast 15 minut byłem 60 za jedyne 60zł.

Jakby ktoś z #krakow chciał porządnego loda + może niespodzianka to służę namiarami.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
@Maciek92: to nie jest żadne rocket science, jakbyś miał ciut oleju to byś smak wykminił. Ale w gratisie Ci wyjaśnie. pierwszy telefon jest w celu umówienia się, drugi na godzinkę/pół przed wizytą w celu potwierdzenia a trzeci pod blokiem gdzie dostajesz dokładny adres albo i kod do domofonu. Jak się ustawiasz na szybko to możesz i na 2 telefony.