Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki problem, otóż, z dziewczynami, i jakąś tam rozmową, czy randkami nie mam problemu, ale szczerze boję się, jak już jakaś dziewczynę wpadnie do mojego mieszkania (mieszkanie które dostałem w spadku po dziadku) na odwiedziny, to tu pojawia się problem, otóż ja uznaję taką zasadę, że jak coś jest dobre to i też po co zmieniać, oraz uważam, że wygląd nie gra roli, i tak wychodzi na to, że meble w moim mieszkaniu są z czasów wczesnego Gierka (w barku dalej wiszą plakaty z Limahlem, i z jakimś innym zespołem z lat 80 xD, podłoga z 30 lat nie wymieniana, tapety w pokojach, boazeria w przedpokoju, łazienka też ma swoje lata za sobą, w łazience są piękne różowe kafelki, bo innych za komuny nie było xD, w pokoju stoi nie używany od co najmniej 20 lat gramofon, każde ozdobne rzeczy, typu talerze wazony, mają po 30 lat. Rodzice chcą mi dać po prostu kasę na zmianę mebli, i jakiś remont, bo mówią, że żyję jak w "kurniku", i żeby te starocie wyrzucić, ale ja uważam, że nie ma sensu marnować na to kasy. Porządek w mieszkaniu jest (czystość), no ale boję się, że #rozowypasek po zobaczeniu tego wystroju uzna mnie za jakiegoś zacofanego człowieka, który nie chce iść z postępem czasu. I takie pytanie mam do #rozowepaski, czy jakby Twój chłopak był z zachowania, ale żył w takim przysłowiowym "kurniku", to czy uznalibyście go za jakiegoś zacofańca, czy może Was by to nie obchodziło, jakie gusta w kwestii mieszkania ma Wasz chłopak? Pozdrawiam (Przykładowy obrazek z netu)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam taki problem, otóż, z dziewczyn...
źródło: comment_YtDCsANZ08LyTOplfFd8Gg8dXGFibsJr.jpg
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania: a jak ona Ci zaproponuje urządzenie kiedyś tam waszego wspólnego gniazdka to tez Ci będzie szkoda kasy? Moj niebieski ma to samo - nic mu nie trzeba, nic nie robić, skoro jest dobrze, jak już umeblowane to dopóki sie nie rozleci xD ogólnie jak jest czysto to na początku związku to nie powinno mieć wpływu ale potem weź pod uwagę ze ona może tam mieszkać - wtedy trzeba będzie coś
@AnonimoweMirkoWyznania: Zbieraj kasę na remont, w zależności od metraża odłóż jakieś +-30.000zł, a tym czasem traktuj obecny wystrój jako swojego rodzaju filtr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odsiejesz różowe nie warte uwagi, a jak znajdziesz taką, której styl mieszkania nie przeszkadza, która zainteresuje się Twoją osobą, to później wspólnie ogarniecie wystrój. W takim podejściu nie ma przegranych.
@AnonimoweMirkoWyznania: jakby nie to ze niebieski spi to bym myślała ze nim jesteś xD jestesmy półtora roku po ślubie, mieszkamy na swoim a on do tej pory nie opróżnił swojego pokoju u rodziców mimo ich próśb bo czeka aż garaż postawi bo nie ma gdzie tych mebli trzymać a szkoda wyrzucić, przecież 20letnie meble są takie ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)