Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi huawei mate 10 lite w tej cenie jak najbardziej, obiektywna opinia nie hurr durr tylko huawei, parametrami i ceną bije. nie wiem jak w sprzedaży detalicznej na wolnym rynku ale w abonamencie chodzi po 1100 na raty
@Mariusz_Drugi zanim weźmiesz jakikolwiek tel to idź do jakiegoś marketu elektronicznego i się nim pobaw, pooglądaj. Ten jest kobylasty jak na telefon bo ma 5.9 cala. Moja praca polega na słuchaniu lamentu klientów nieczytających umowy, i jak ludzie dzwonią, że chcą smartfona to własnie tego, a sam mam p10 lite i jakbym wiedział, że taki wyjdzie to bym nie przedłużał umowy tak szybko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mariusz_Drugi: Mate 10 lite nie ma gorilla glass 3, ma niby jakieś szkło własnościowe od huawei. I nie ma nfc ani szybkiego ładowania. Też myślałem nad jego kupnem, ale wziąłem moto z play.
@KMDZ łoooo tego nawet nie sprawdziłem gdyż wydawało mi się, że będzie takie elementy posiadał obowiązkowo () to już nie żałuje...
@KMDZ w sumie telefon ma mniej ramu i jest starszy. Nfc nie uzywam, tak samo jak szybkiego ladowania. Popatrze jeszcze na recenzje. Lubie telefony z duzym ekranem, niestett w moim LG G3 zawodzi plyta glowna i nadaje sie jedynie do kosza, bo jest mega niestabilny, dzisiaj probowalem go z pol dnia wlaczyc
Szczerze mówiąc ja NFC też nie używałem do tej pory, da się żyć bez tego. Ale ochrona ekranu dla mnie jest najważniejsza i to przeważyło u mnie. Pamiętaj że ten Huawei też nie ma zbyt dużej baterii jak na taki wyświetlacz.