Wpis z mikrobloga

via Android
  • 17
@Smartek zastanawia się czy nie zrobić jakichś badań, żeby powtórzyć po roku i pokazać jak się zmieniają np płuca. Tylko jakie badania? Na rtg płuc coś widać? Miałem robione całkiem niedawno
  • Odpowiedz
@klokupk nie znam się, ale na pewno wydolność płuc ulegnie poprawie. Poczekajmy na kogoś madrzejszego, kto będzie wiedział, jakie badania wykażą różne rzeczy. Będziesz wspomagal się jakimiś tabletkami?
  • Odpowiedz
żeby powtórzyć po roku i pokazać jak się zmieniają np płuca.


@klokupk: jednego dnia jeszcze nie wytrzymałeś a ty planujesz co za rok bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@3mielu znam siebie :) nie rzucałem, bo lubiłem palić. Wiem, że jak sobie powiedziałem, że nie będę palił to nie będę. No i tym bardziej, że obiecuję to Wam :)
  • Odpowiedz
@klokupk: przez ten rok rzucisz i zaczniesz palić ze 3 razy :D Też byłem taki pewny, nawet po kilku miesiącach mówiłem że rzuciłem to na zawsze. I co? I gawno, znowu mnie wciągneło i palę z powrotem.
  • Odpowiedz
@klokupk Paliłem około 11 lat. Paczka dziennie. Pewnego dnia w pracy kiedy wypaliłem ostatniego papierosa z paczki powiedziałem stop, to ostatnia fajka. Nie palę od półtorej roku.
Do tego momentu wmawiałem sobie że palę bo lubię ( ͡º ͜ʖ͡º) i kiedyś jak będę chciał to rzucę. Najgorsze były pierwsze trzy dni kiedy organizm dosłownie się czyści z toksyn. Ale teraz czuję się o niebo lepiej. I nie
  • Odpowiedz
  • 2
@klokupk paliłem 9 lat. Kupiłem efajka i całkowicie zrezygnowałem z analogów. Po około 2 miesiącach odłożyłem epeta. Nie czuje potrzeby zapalenia papierosa. Powodzenia!
  • Odpowiedz