Wpis z mikrobloga

Mireczki! Mieliśmy zamiar poczekać aż konto nam dojrzeje, jednak nie możemy się doczekać żeby coś wam rozdać.
Spośród plusujących wylosujemy 3 osoby które otrzymają od nas Oryginalną szawetę gentlemana
do każdej z nich dorzucimy paczkę żyletek DO GOLENIA ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wysyłka na nasz koszt, plusujecie do piątku 12.01 do 09:00, udział biorą wszyscy zarejestrowani przed opublikowaniem tego wpisu.

Poza tym zostawiamy wam tu 10% kod rabatowy na wszystkie produkty dostępne w sklepie.
Żeby skorzystać z rabatu - wpisujcie TYLKOMIRKO na www.gentlemanbarbersklep.pl/code

I to na tyle. Powodzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozdajo #zadarmo #cebuladeals
BarbershopGentleman - Mireczki! Mieliśmy zamiar poczekać aż konto nam dojrzeje, jedna...

źródło: comment_ylYnajFt1BNiviH5hPtFAQDvuEQmUpok.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • 1
@BarbershopGentleman golę się brzytwą na żyletki od miesiąca i polecam jeśli golenie maszynkami cię bolało i było katorgą. Wcześniejsze umycie zarostu mydłem, a później nieduża ilość pianki do golenia u mnie wystarcza i goli się tak zajebiscie, że nawet nie czuję jak schodzi cała partia brody. Jedynie wąsy się ciężko goli, bo nie umiem naciągnąć skóry w tym miejscu XDD. A, no i jajka też się da brzytwą ogolić bez zacięcia (
  • Odpowiedz
@BarbershopGentleman: Dorzucicie jakieś drewniane grzebienie do brody do swojej oferty?

Widzę, że macie fajne produkty w sklepie, na pewno coś na dniach wezmę. Jeśli chodzi o włosy, miałem już Suavecito grooming spray (raczej psikacz dla dodania zapachu, na ułożone już wcześniej włosy), różową świnię(reuzel, do modelowania) i pastę z dear barbera. Świnia chyba jest najlepsza :) Zapach i chwyt 10/10.

A do brody olejek PRORASO Wood and Spice, zapach jest mistrzostwem
  • Odpowiedz
@co_ja_tu_robie z olejkow polecam buttercut albo bulleit bourbon jesli perfumowane albo edwin jagger limonkowy jesli zapach bardziej naturalny. Z balsamow - shiner gold jesli lubisz zapach kokosa albo freakshow jesli lubisz cos bardziej intensywnego.

@melo7 swinia rozowa jest na wosku wiec trzyma 10/10 ale ciezko sie zmywa, czekamy na cement na bazie wody - trzyma 10/10 i latwo sie zmywa pod prysznicem. Z balsamow do brody polecam uppercut kokosowy jesli masz dluga
  • Odpowiedz
@efek: Zrobiłem ostatnio dokładnie to samo i ten obrazek, wg tego co ostatnio usłyszałem, jest prawdziwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale która wersja lepsza to już zdania podzielone :D
  • Odpowiedz