Wpis z mikrobloga

Ej medycy, mam do was głupie pytanie, czemu nie protestowaliście jak obniżano udział % PKB na wydatki na publiczną służbę zdrowia? Domagać się trzeba TO JASNE ale stracone pare grubych latek, czyż nie?.... Genialnie ogarnięty temat.... ( ͡° ʖ̯ ͡°) a kolejki wywaliły w kosmos.

Ja np ogarnąłem ten stan rzeczy...2 dni temu. Do tej pory nie byłem świadomy jak nas zrobiono w wała.

#medycyna #zdrowie #lekarz #leczenie #sluzbazdrowia #likwidacjasluzbyzdrowia

Zaraz wkleje wykres skorelowany z Czechami tylko ogarne bo mi nie działa funkcja porównywania.
5.....a - Ej medycy, mam do was głupie pytanie, czemu nie protestowaliście jak obniża...

źródło: comment_wEWFrjTzPxbsKYqDlKbnS5VDbWoIG8iX.jpg

Pobierz
  • 13
@bnchx: Dla Pytam medyków wszelkiej maści a nie tylko rezydentów. Czemu z tym wykresem nie latacie po mediach by uświadomić ludziom jak bardzo jesteśmy w dupie? Ludzie mają podejście, że jest jak jest i kij z tym a jak by widzieli, że sytuacja znacznie się pogorszyła to poparcie dla was by wywaliło w kosmos.
@bnchx: @bnchx: Ludzie mają podejście, że jest jak jest i kij z tym a jak by widzieli, że sytuacja znacznie się pogorszyła na przestrzeni lat to poparcie dla was by wywaliło w kosmos. Rozumiesz?
Pierwszy wykres to atomowy argument, który zamyka morde każdemu przeciwnikowi. Każdemu. Ora go 5 metrów w głąb ziemi. to 20 kilotonowa bomba którą wy powinniście zrzucić do dyskusji publicznej. Pokaż kolegom.

źródło tutaj
https://tradingeconomics.com/poland/health-expenditure-public-percent-of-gdp-wb-data.html

Zamiast gęgać
150mld i zadluzamy tak jak nikt do tej pory...


@siodemkaxx: xDDD
deficyt centralny za 2016 to 30 mld a za całe finanse publiczne pewnie 4x mld.
Ale nie offtopuj z łaski swojej. Każdy offtop będę usuwał. Czytaj tagi. W tym tonie jest ten temat w jakim są tagi.