Wpis z mikrobloga

  • 2911
Cześć mikołaje!

Myślę, że nadeszła odpowiednia pora na podsumowanie akcji #pocztowkanaswieta
Wujek otrzymał od Was łącznie 201 kartek z 68 miast!!!

Myślę, że zdjęcia, którę niżej umieszczę oddadzą idealnie ilości o których mowa ;)

Moi drodzy naprawdę nie wiem co Wam napisać. Swoim zaangażowaniem, niesamowitą pomysłowością i kreatywnością totalnie nas poruszyliście.

Przyrzekam Wam, że radość, którą ujrzałam w wujka oczach przerosła moje najśmielsze wizje. Każdego dnia z niecierpliwością schodził sam do skrzynki po swoje zdobycze.

Zawsze chciał je rozpakować sam, obejrzeć a następnie umożliwiał podziwianie reszcie rodziny. Zdarzało się, że kilka dni nie przychodziłam, a on zawsze miał zrobione osobne stosiki pocztówek z danego dnia.

Wujek wielokrotnie w euforii powtarzał, że musi Was wszystkich zaprosić do siebie :D Uwierzcie mi, że słowa nie są w stanie tego oddać, jak pozornie tak drobne rzeczy potrafią sprawić niesamowite szczęście.

Najlepsze jest to, że praktycznie cała rodzina i znajomi się w to wkręcili. Dostawałam mnóstwo zapytań dotyczących powodzenia akcji ;) Mirki jesteście sławni na dzielni! :D

Jeszcze raz chciałabym Wam wszystkim i każdemu z osobna podziękować za.. za wszystko! :)

W linku wszystkie miasta z których przyszły pocztówki:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1iIJma0OfgRaVioEp_ZxIU7jZQjI7QZEz&usp=sharing

O taki wykop nic nie robiłam.
#wykopefekt
Maadga - Cześć mikołaje!

Myślę, że nadeszła odpowiednia pora na podsumowanie akcji #...

źródło: comment_b4EfBZP8kXcU4m78jdY6ISxYMaaoToee.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Maadga: Widzę pocztówkę moją i mojego różowego paska. ;) Pozdrawiamy wujka! Za rok powtórka akcji - obowiązkowo. A może w wakacje, jak ludzie wyjeżdżają? Byłaby akcja międzynarodowa.
  • Odpowiedz
@Maadga: Widzę swoją, więc jest dobrze. Cieszę się, że małym gestem mogłem sprawić komuś przyjemność. Pozdrowienia dla Wujka! Jak gdzieś będę wyjeżdżał to niech spodziewa się pocztówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maadga: O co tu chodzi? Czy akcja jeszcze trwa czy to był taki jednorazowy zryw? To skandal, że nie ma nic ze Skandynawii, mógłbym to za parę dni naprawić, tylko muszę wiedzieć, czy już nie jest game over.
  • Odpowiedz