Wpis z mikrobloga

@dailykrypto: Tron was founded by Justin Sun, the former chief representative for Greater China of Ripple. Justin was featured in 2015&2017 Forbes China 30 under 30, 2017 Forbes Asia 30 under 30 and was a member of the first batch of entrepreneurs at Hupan University, an elite business school established by Jack Ma, the founder of Alibaba Group.
According to Coinmarketcap by January 5, 2018, Tron is the 6th among the
  • Odpowiedz
@ostry_wodorosty: każda pompa tak ma, na początku zajebisty projekt, super dev team, potem nagle pare fake newsów, potem łapanie za słowa i mamy dump. Zobacz co jest z btc. BTC to the moon, potem btc zamula! btc blokują, btc to spekulacja ! no i mamy 13k $ z 20k$
  • Odpowiedz
@ITgeek Logiczne, że gdybym wiedział to bym nie napisał 2k. Co za głupie pytanie :)


@PapaStajl: No to napisz mi teraz po jaką cholerę udzielasz się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia? Bawisz się w specjalistę, a tak naprawdę ośmieszyłeś się i powinieneś usunąć konto.
  • Odpowiedz
@ITgeek Być specjalista, a bawić się to zasadnicza różnica. Ja się lubię bawić, a że nie mam wiedzy ciul wie jak wielkiej w tym temacie to uważam to za czysta zabawę. Byś może nie powtarzał tego jak mantrę "usuń konto" bo jest nudne. Hmm?
  • Odpowiedz
@ITgeek Być specjalista, a bawić się to zasadnicza różnica. Ja się lubię bawić, a że nie mam wiedzy ciul wie jak wielkiej w tym temacie to uważam to za czysta zabawę. Byś może nie powtarzał tego jak mantrę "usuń konto" bo jest nudne. Hmm?


@PapaStajl: Ziew.
  • Odpowiedz