Wpis z mikrobloga

Mireczki jakiego operatora komórkowego polecacie? Obecnie mam play, pakiet z internetem za jakieś 60zł i internetu nie wystarcza i chciałbym obniżyć koszty

Założenia takie:
- rozmowy 60-90min / mc (może być unlimited)
- smsów mało wysyłam więc mogą być wszystkie płatne
- dużo internetu, np 50-100GB LTE (z 10-20 nawet nie podchodź bo tyle social media, spotify i chwila używania z laptopa schodzi), a najlepiej unlimited bo neostrada na adsl to porażka a FFTH nie chcą mi podciągnąć mimo, że 300m od domu mają ludzie w domku jednorodzinnym i specjalnie dla nich ciągnęli przez pół osiedla.

#operatorzykomorkowi #telefony #internet #internetmobilny #gsm #kiciochpyta #operatorzy #plus #play #tmobile #virginmobile #wiecejtagowniepamietam
  • 10
@Patryk: w Orange dostaniesz no limit i 100gb internetu w telefonie i 150gb na drugiej karcie (można dobrać jakiś router mobilny w dobrej cenie), pakiet za 80zl
@rmx2: jakbym miał firmę to bym się nie przejmował tylko wrzucił w koszty i nie pisał takich postów.
@Szyn44: nie mówię, że koniecznie no limit. Dużo i żeby zejść z kosztami do 45-50zł
@Patryk: za przeniesienie numeru do Orange na kartę dostaniesz no limit i 35GB z rosnącymi 1GB co odnowienie pakietu no i bonusy za doładowania. Jeśli chodzi o ofertę internetu to Orange ma naprawdę dobrą ofertę