Wpis z mikrobloga

Halo Miraski ! To już dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko ogarnięte. Chwila drzemki i ruszam w podróż po Azji!

Athens - Singapore - Thailand - Cambodia - Vietnam - Taiwan - Hongkong - Philipipines - Soutk Korea - Japan - Australia - Laos - Sri Lanka - Oman - Dubai

Co mnie czeka ?

- 10 miesięcy w podróży
- 15 krajów do odwiedzenia
- 15 tysięcy kilometrów do przejeżdzenia
- 15 kg do zrzucenia
- Dużo frajdy i #!$%@? akcji

Jak obiecałem będę wrzucał na wykop info z trasy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko pod Tagiem : #azbest

Zapraszam do plusowania i obserwowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro !

#podrozujzwykopem #podroze #oswiadczenie #heheszki #azbest
Pobierz WegierskiAzbest - Halo Miraski ! To już dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko ogarnięte. Chwil...
źródło: comment_CZ608c1oAQVcfOzNidT6Lz9gCtxUlOYF.jpg
  • 23
@WaxYL: @WegierskiAzbest: w Osace spotkałem w kuchni właśnie francuza, który pracuję zdalnie i trochę pomieszkuję już w Japonii i powiedział, że to najtańsze miasto(z tych większych) w tym kraju i taniej go wychodzi siedzenie tutaj niż u siebie. Własny pokój z tv wychodził ok. 35zł/dzień i niedaleko market 24h ze śmiesznymi cenami żarcia jak na Japonię.
Ile biletów lotniczych z tej listy już kupiłeś?
@Zarys: @WegierskiAzbest: Spoko, myślałem, że w każdym kraju po ~miesiąc spędzisz. Co do cen w Japonii to ja raczej mówie z perspektywy Tokyo/Kyoto, gdzie noclegi są drogie ze względu na turystów. Nie zmienia to faktu, że gdy chce się pozwiedzać porządnie i intensywnie na komunikację miejską leci sporo kasy, szczególnie w Kyoto. 2 nitki metra i dość mocno spóźniające się autobusy nieźle mogą popsuć plan dnia.
@WaxYL akurat w Kyoto to niestety metro porównywalne z tym Warszawskim, autobusem wszędzie dojedziesz i dzienny ok. 15zł, tyle samo wychodzi metro w Tokyo przy zakupie 3 dniowego pasa
@Zarys: U mnie kończyło się często taksówkami, a i tak czasami brakowało czasu na kolejne atrakcje. Autobusy dla mnie nie są optymalnym środkiem transportu.