Wpis z mikrobloga

Weszłam dziś rano na twitter i fejsbuk i oba portale zawalone poniższym zdjęciem. Nie wiem co pan Biedroń chciał tym zdjęciem przekazać, wg mnie jest wulgarne, obrzydliwe i dosłownie nawiązuje do seksu i homoseksualizmu.
Wrzucając takie zdjęcia, sam się uprzedmiotawia i sprowadza do poziomu geja co lubi w pupę.

Jakie zdanie mają mirki?

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa #homoseksualizm #bekazlewactwa
Pobierz a.....5 - Weszłam dziś rano na twitter i fejsbuk i oba portale zawalone poniższym zdj...
źródło: comment_SHiMyWmNJbTBLyCv0nZAcncBPFrzRItX.jpg
  • 162
@alejandra15: ja to tylko tu zostawię:

Niestety wszyscy uważający go za dobrego prezydenta są wprowadzeni w błąd. Dobre zdanie o nim podkręcone jest przez TVN i cenzurę na jego FB, każdy świadomy słupszczanin nie ocenia jego prezydentury pozytywnie. W skrócie, poniżej źródła:

- PO PIERWSZE NIE ZARZĄDZA ON MIASTEM robi to za niego aż dwóch vice prezydentów, którzy też sowicie są opłacani z budżetu (a miały być cięcia, o tym dalej)
Pobierz stopdyskryminacjizielonek - @alejandra15: ja to tylko tu zostawię:
 Niestety wszyscy ...
źródło: comment_y9gfTVF1p8lmtPQQtJKue2prtmiWFPyB.jpg
: ja to tylko tu zostawię:


@stop_dyskryminacji_zielonek: Wstawiłeś zwyczajną propagandę - gratulacje. Odpowiedź na te bzdury:

"Piękna propaganda. Jako źródła linkujesz fanpage anty-Biedroń 'Słupskie fiku-miku Biedronia' i posty z początku 2015. Swoją drogą nie dodali ani jednego posta prawie od roku."

- PO PIERWSZE NIE ZARZĄDZA ON MIASTEM robi to za niego aż dwóch vice prezydentów, którzy też sowicie są opłacani z budżetu (a miały być cięcia, o tym dalej) jeden
Jakie zdanie mają mirki?


@alejandra15: koleś po prostu robi sobie PR na tym, że jest homoseksualistą. Krzywdzi tym innych homoseksualistów bo stawia on homoseksualizm jako coś wyróżniającego i nienormalnego, a nie jako jego osobistą cechę człowieka.
@artpop: jak zwykle pojawiasz się ty i nie wnosisz niczego do dyskusji.

Ty też tworzysz wokół homoseksualizmu na wykopie aurę dziwności i nienormalności, a potem zbierasz żniwo. Homoseksualizm to nie jest nic wyszukanego i nie powinno się robić na tym polityki.