Wpis z mikrobloga

serialowa #teoria time aby oderwać się od wośpowego szaleństwa

otóż w S03E25 Tabalugi (Świat Smoków) w tytułowej lokacji mieszka sobie rodzinka 2+1. no i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ten synek z tej rodzinki (o imieniu Ogniś) jest bardzo podobny do Tabalugi (różnią się tylko kolorami, Ogniś nie ma żółtego i jest cały jasnozielony) - ten okrąg na brzuchu Ognisia jest taki sam praktycznie jak u Tabalugi.
Skąd więc Ogniś jest niemalże taki sam jak główny bohater? Może mieli jedną matkę?

Już wyjaśniam:
Smoki w uniwersum Tabalugi żyją tysiące a nawet miliony lat (hintuje nam to outro serialu).
Matka Tabalugi jest nieznana
Tyrion przeszedł tę samą drogę (tylko inne znaki smoka zbierał) kilkaset lat wcześniej, też był w Świecie Smoków
Nie wiadomo ile tam zabawił (według tego co widać w serialu to czas w Świecie Smoków płynie dwa razy szybciej)
Tu spotkał jakąś smoczycę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ta mu zniosła jajo, które on zabrał do Rajskiej Doliny.

Dlaczego się kalkuluje?
Ostatnią samicą w Rajskiej Dolinie była matka Tyriona (S01 odc. Strumień Czasu). Ponieważ zarówno Tyrion, jak i rodzice Ognisia są jednego koloru każdy, obstawiam, iż Tyrion spotkał właśnie przyszłą matkę Ognisia jak odbierał Medalion Smoka. No i przy Ognisiu i Tabaludze musiało dojść do mutacji genów, która zmieniła ich barwy skóry (takie mutacje genów recesywnych są bardzo rzadkie ale możliwe).

Wniosek: matka Ognisia (pic rel) jest matką Tabalugi.

inb4: sam nie wiem co mi #!$%@?ło ale tak mi to chodzi od 4 lat po głowie XD

#gimbynieznajo #przemyslenia #przemysleniazdupy #seriale #animacja
K.....a - serialowa #teoria time aby oderwać się od wośpowego szaleństwa

otóż w S0...

źródło: comment_8oGJEvZJYI0AT3kHIu2oSoe5HedSuNJA.jpg

Pobierz
  • 71