Wpis z mikrobloga

#payfair #pfr #amelcionews
#kryptowaluty

UWAGA --- poniższy tekst jest moim osobistym zdaniem na temat przyszłości wymienionych kryptowalut. Nie stanowi jednak porady inwestycyjnej. Nie zgadzam się na to by na podstawie mojego wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie moich wpisów bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. Jest to tylko MOJA WŁASNA OPINIA do której każdy w wolnym kraju ma PRAWO.
Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj mogą być ostatnie chwile na kupno taniego PFR. Jutro ma być dosyć duży UPDATE. Jako że uważam że PFR jest naprawdę świetnym pomysłem i jedyną giełdą P2P która będzie a na pewno pierwszą działającą ! Biorąc pod uwagę że nowy wciąż napływający kapitał do rynku krypto szuka teraz takiej niszy jak PFR, Oyster IOTA - uważam że dzisiaj mogą być ostatnie chwile na tani zakup PFR

Informacja z Payfair :

Website update this week (Monday January 15-2018) + major other updates.

The DEV(s) proved to be real hard working in silent without any kind of bullshit bla bla bla, they simply work & make the Weekly Update.
+
In February major updates concerning the platform, we " May " get thing rolling on haha.

Hodl guys, this is some serious hidden GEM.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA --- powyższy tekst jest moim osobistym zdaniem na temat przyszłości wymienionych kryptowalut. Nie stanowi jednak porady inwestycyjnej. Nie zgadzam się na to by na podstawie mojego wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie moich wpisów bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. Jest to tylko MOJA WŁASNA OPINIA do której każdy w wolnym kraju ma PRAWO.
Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715
  • 6
Serio az tak sie boisz ze jakis gimbus sie poskarzy mamie a ta napisze pozew? XD


@Harmonijka: nie boję się ale przynajmniej nie będę kretyna jednego z drugim wysłuchiwał. Wiesz to prawda że tu jest wielu gimbusów i paranoików i innych śmiesznych dzieci którzy myślą że jak inwestują na podstawie wpisów innych osób to gdy stracą to nie jest ich wina. A taka prawda że trzeba być totalnym cymbałem inwestując na