Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Pewnie wielu z was tak samo jak ja uwierzyło, że kryptowaluty są przyszłością, że będą wiecznie rosnąć a oszczędzać na nich jest 10 razy lepiej niż na jakiejś marnej lokacie. Uwierzyliśmy wszelkiej maści specjalistom mówiącym, że to będzie rok kryptowalut i linuksa. Jak widać prawda okazała się inna. Już teraz trace 50% moich życiowych oszczędności. Ludzie czy tak to miało wyglądać? Jak się pytam dlaczego nikt nas nie ostrzegał przed ryzykiem? Dlaczego KNF i banki pozwalały nam wykładać nasze oszczędności na tę Tak nazwijmy to wprost BAŃKĘ SPEKULACYJNĄ!. Gdzie było państwo? Gdzie dziennikarze? Dodatkowo jeszcze kusili nas pisząc nowe artykuły o rewolucji kryptowalutowej.

Ludzie musimy się zebrać razem. Wspólnie zbierzemy podpisy, zorganizujemy strajki. Nie jesteśmy wcale gorsi niż frankowicze. Pan premier Morawiecki powinien wesprzeć nas pieniędzmi, które płacimy w podatkach. To wina państwa, że nas nie pilnowalo, gdy naciągacze działali legalnie promując tę bańkę.

Ludzie jesteście ze mną?

#kryptowaluty #afera #pdk #heheszki
  • 12
@Castiel Jeśli Ty tylko tyle miałeś to się ciesz ja mogłem zbudować dom !

@fanti Najlepiej pod tym postem wrzucając zdjęcie dowodu osobistego ( ͡º ͜ʖ͡º)

@devones Proszę Proszę tu właśnie mamy takiego pasożyta oszusta naganiacza i złodzieja!


@Maximusblant proszę nie żartować to poważna sprawa mogli zakazać, albo przynajmniej ostrzec w Teleexpresie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pivoo Ten co to chciał pozywać Pawlo gdyby poczekał kilka miesięcy mógłby mieć 3 mieszkania. Ciekawe jak teraz będzie, myślę że 28k możemy zobaczyć w tym roku. Jednak alty stają się coraz bardziej popularne.
@MrDzik: Robię czasami jakąśtam analizę techniczną, przy 48k PLN (13k$) spodziewałem się odbicia do góry albo spadku, przez 4 dni utrzymywało się na tym poziomie i nadszedł dzisiejszy spadkowy dzień. Nie widzę powodu dla którego miałoby oscylować przez tak długi czas na poziomie 40k PLN (11k$), raczej jeszcze dzisiaj zobaczymy albo wybicie do góry albo spadek do ~32k PLN 7-9k$, to już powinno być minimum i powrót do normalnej wzrostowej linii
@Pivoo ja mówię o dolarach, ale masz rację tu nie może się trzymać albo lecimy w dół albo w górę. Jeśli powtórzy poprzednie lata to raczej w górę ;)