Wpis z mikrobloga

@Ortofenylofenolan_sodu nie no, panele też są w porządku, dobrze położone będą służyć.

Ale teraz w innym mieszkaniu mam takie, które już mają z 15 lat i są miejscami wytarte dość mocno. Żeby się tego pozbyć trzeba całą podłogę zrywać i kłaść nową. A drewno dwa dni roboty i jak nowe. Plus jak się znudzi wizja to zawsze można zabarwić inaczej.

Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, ale wg mnie więcej plusów
@Krupier: 6 lat temu jak robiliśmy remont to też tak samo, uuu paanie parkiet, drewno, cyklinujemy i lakierujemy.
Wylakierowany utwardzonym lakierem, a jak coś spadło to i tak dziura/wgniecenie zostawało...
Nie mówiąc o tym, że taki parkiet za #!$%@? nie pasuje do jakiegokolwiek nowoczesnego wystroju i w te wakacje zrobiliśmy znowu remont. Teraz na parkiecie leżą panele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś to faktycznie była przewaga w
@Krupier: miałem w całym mieszkaniu robione to samo - cyklinowanie, zalepianie szpar i lakierowanie. Jeszcze tydzień po czuć było lakier i wyglądało ogólnie jak na tym drugim zdjęciu.
Po pół roku niestety wszystko wróciło do "normy" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kasa w błoto.
@bLnq > Nie mówiąc o tym, że taki parkiet za #!$%@? nie pasuje do jakiegokolwiek nowoczesnego wystroju i w te wakacje zrobiliśmy znowu remont.

A moim zdaniem wręcz przeciwnie! Ale przyznam, że też tak myślałem przed remontem.
https://static02.domzpomyslem.pl/files/media/image/759/1675759/interior/parkiet-w-kuchni,main.jpg
Pobierz Krupier - @bLnq > Nie mówiąc o tym, że taki parkiet za #!$%@? nie pasuje do jakiegoko...
źródło: comment_4BHZiodO2Pi3uQsWIiLcjErmel7GPUUS.jpg
@Krupier poczekaj kilka miesięcy jak się 'zeschnie' z powrotem i nie będzie już taką igiełka....nie żeby mi żal było, tylko osobiście widziałem taki piękny parkiet po renowacji. Do zmiany pory roku było ok, teraz w zimie klepki się skurczyły, wyszły rysy i już nie jest idealnie. Niemniej i tak pięknie wygląda :)