Wpis z mikrobloga

Mireczki stało sie. Kupiłem takie auto jakie chciałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

AR 159 Ti, 2.4 jtdm, automat. Wyposażenie właściwie max, brakuje kilku głupot i lawety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W tej chwili widzę dwie wady.
Jest dużo niższa (-35mm względem serii) niż poprzednie moje auto i jak nie zwolnie przed progami do zera to #!$%@? podłogą aż serduszko boli. No i czasami normalnie na drodze szurnie.
Jak na lato wejdą koła 19'' to nie wiem co będzie xD
Spalanie. Wracając 500km spaliła ponad żyje na autostradach. Jadąc spokojnie na trasie wychodzi koło 7,6 chyba.
Poza tym jazda to sama przyjemność.


#alfaromeo #alfaholicy #pokazauto
hpiotrekh - Mireczki stało sie. Kupiłem takie auto jakie chciałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

AR 159 ...

źródło: comment_rORZDz6sS0IT1IWqkjSeFKA0BIcA2u4T.jpg

Pobierz
  • 86
@hpiotrekh na jakiej myjni byłeś ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zazdroszczę Ci trochę bo też miałem taką samą kupić 3 miesiące temu ale wybór padł na mondeo mk4 ze względu na miejsce ale jak widzę taka AR na mieście to w serduszku mi się ciepło robi bo piękna jest
a i do lawety jak znalazl... ;)

@benzdriver dobry protip ( ͡º ͜ʖ͡º)

@defxdefx obecne alfy do mnie nie przemawiają więc nie wiem czy kiedyś będę jeszcze jakaś miał. 159 mi się od zawsze podobała i nie cbałem żeby było jak galantem. Świetne auto, a nie kupię teraz, bo jest za stary. BMW,audi zawsze są w miarę ładne, więc 'nic nie tracę' ( ͡º ͜ʖ
Jest dużo niższa (-35mm względem serii) niż poprzednie moje auto i jak nie zwolnie przed progami do zera to #!$%@? podłogą aż serduszko boli.


@hpiotrekh: Mam/miałem tak samo po kupieniu mojej Śnieżki. () Po dwóch dniach nauczyłem się zwalniać do kilku km/h przed progami, nie parkuję przodem aż do krawężnika i uważam na wyrwy i dziury jak tylko mogę.

@ParuwkaInternetuw: ukradłem

@Funky666:
1. szybera nie ma. ale w sumie w niczym mi to nie przeszkadza. składanych lusterek nie mam i już to by bylo bardziej przydatne xD navi connect+ jest bez blue&me i to też mała wada (chociaż logo B&M pojawia się na zapłonie). no i bez zmieniarki i audio bose, chociaż ten też gra całkiem przyjemnie.
2. czujniki czyściłem (jeden wepchnąłem lekko xD) ale dalej piszczały. przestały po
@Ludvigus: ugadywałem jedną z 32k na 30k i się sprzedała w trakcie xD tamta była chyba 2009, 2.4 manual po chipie. bardzo dużo zrobione.

moja stała za 31k, stargowałem na ~29 i dorzucił te koła ze zdjęcia. Tylko w tej nic przy silniku nie jest zrobione (dpf,egr,klapy), olej i rozrzad do wymiany. obie od prywatnych osób, moja od właściela warszatu samochodowego

Ti jeszcze kilka jest, od 25-30k od handlarzy, konczy się
@hpiotrekh:
1. Może miałeś moduł B&M, ale ktoś go wyjął albo leży odpięty i schowany pod radiem (ja tak miałem xD). Miga Ci licznik przebiegu? Jeśli tak, to coś jest na rzeczy. Poza tym brakiem B&M bym się nie przejmował, bo po tylu latach to grat - lepiej wsadzić dobre radio 2 DIN z BT i po problemie.
2. Nie myj auta na mrozie, to nie będzie problemu ( ͡°