Wpis z mikrobloga

#gry #steam #pcmasterrace

CHciałbym polecić wszyskim miłośnikom jrpg i nie tylko im turowa gre rpg pt. Battle Chasers: Nightwar, ktora bardzo mile mnie zaskoczyła. Oprawa graficzna 10/10, muzka 10/10 fabuła 6/10(sząłu nie robi) sama mechanika gry genialna.

Ogolnie polega na bieganiu po mapie swiata/lochu druzyna 3 osobowa(dostepne 6 łącznie). Lochy czesciowo losowe, powtarzalne, gdzie mozna zmienic poziom trudności za lepszy loot. Crafting, enchanting, brewing. Zbieractwo przedmiotow do rzemiosla nie jest męczące, odpowiednie ilosci wypadaja podaczas robienia misji, lochow, chodzenia po mapie swiata. Sa dodatki jak polowanie( w sumie mini questy w stylu idz tam i zabij tego), kupowane skrzynek z korych leci losowy loot za specjalna walute(nie za realne pieniadze lecz za artefakty po bossach). Jest jakies łowienie ryb ake tym sie nie zajmowalem wiec sie nie wypowiem na ile frajny przez to stracilem z gry.

Jak już pisałem wcześniej gry polecane przezemnie bede tagował #wcpoleca wiec możecie spokojnie komentować swoje wrażenia odnosnie tych gier a przede wszystkim propozycje podobnych dla osob któr już te gre skonczyly - jak ja :D

PS. Bardzo wygodnie gra sie na padzie
  • 4