Wpis z mikrobloga

Halo Mirki! Melduje się z Singapuru( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem tutaj dwa dni i muszę wam przyznać że Singapur robi na mnie ogromne wrażenie. Po 10 godzinach lotu z Aten szybko opuściłem lotnisko i pojechałem do hotelu #!$%@?ć w kimę bo praktycznie cały lot nie spałem + zmiana czasu.Gdy już wstałem wypoczęty postanowiłem rozpocząć od Gardens by the Bay. Sporo podróżowałem po Europie i Ameryce Południowej. Wiele rzeczy widziałem ale jeszcze nigdy nic mnie nie zachwyciło tak jak kompleks ogrodów Singapurskich. Miliony rodzajów roślin,przechadzające się jaszczury, kilkanaście gatunków ptaków i tzw POTĘŻNE drzewa.Wodospady, platformy dookoła super-drzew. To po prostu trzeba zobaczyć. Coś #!$%@? pięknego.( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle sam Singapur jest bardzo futurystycznym miastem.Czuje się jak w Gotham City( ͡° ͜ʖ ͡°)

W następnym wpisie napiszę parę porad jak tanio zwiedzać Singapur + fajne knajpki

Zapraszam do lajkowania i obserwowania #azbest

#azbest #podrozujzwykopem #podroze #azja #heheszki #oswiadczenie #fotografia
WegierskiAzbest - Halo Mirki! Melduje się z Singapuru( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem tutaj dwa ...

źródło: comment_OyA5QPdgzx0qizPZX0aU65b5bW0keqFj.jpg

Pobierz
  • 15
@johnmorra: China Town, Little Indiach,Sentosa,gardens by the Bay , Zoo Singapore , Akwarium na wyspie Sentosa , wycieczka rowerowa po Pualu Ubin i dzień na chillout po mieście. Około 6 dni. Zoo i Akwarium po jednym dniu. Gardens 1 dzień. Pualu Ubin z paręnaście godzin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WegierskiAzbest Porównanie do do brudnego i brutalnego Gotham przypominającego Nowy Jork lat 40-50 jest mocno nietrafione ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale oglądałem zdjęcia/filmy i rzeczywiście miasto niepowtarzalne. Bardziej przypomina mi np. stolicę Xandar z Guardians of Galaxy