Wpis z mikrobloga

żaden ze mnie psycholog, czy tam socjolog, ale patrząc na EDIT Konferencje Joshua - Parker, widać było strach w oczach Joshuy. Wiadomo, ma więcej zwolenników, więcej osób jego typuje jako zwycięzce, ale prawda taka, że na pewno Antony zdaje sobie sprawę z ryzyka utraty pasów i co tu dużo gadać, na konferencji każda osoba, która zna się troche na ludziach to widziała.

Tak samo z Wilderem, który wskoczył na ring by skonfrontować się słownie z Ortizem. Rozkręcił się w gadce, a Ortiz go wyśmiał. W oczach Wildera było widać autentyczny strach. Co o tym sądzicie fani boksu?

#boks
Pobierz
źródło: comment_JE0aBRqkhfV8uTaeEmIdjkowtNeYApkw.jpg
  • 18
@Wolodyjowski: podobno tylko głupi się nie boi, jeśli ostatecznie dojdzie do walki to będzie najtrudniejsza walka dla Wildera, Ortiz jest doświadczony i niebezpieczny, ciekawi mnie czy da się złapać Wilderowi na jakiegoś „cepa”, bo to chyba mało realne, ale w ringu różnie może być
@shuya: szczerze, to nie moge się doczekać tej walki i myśle o niej więcej niż o czymkolwiek innym. bedzie show :) wydaje mi się, że doświadczenie i technika Ortiza napisze scenariusz walki i Wilder zostanie znokautowany kontrą, ewentualnie w zwarciu, tam gdzie jego długie ramiona na nie wiele się zdadzą.
@Wolodyjowski: Ortiz nie zna angielskiego to co mial robic xDD

A co do AJ to nie pękł psychicznie przed Kliczko. Wygral z nim po pieknym boju, wciaz leci na fali wygranych, jego ego musialo juz #!$%@? w kosmos. I mialby sie bac? Kogo? Parkera? Parker wygladal dramatycznie przy chorowitym mlodym Furym, albo jego walka z Ruizem. Parker ma pare atutow, ale to nie dominator. Jest lepszy niz ta wyzsza polka jak
@Wolodyjowski: oczywiście, że Wilder sra dupą. Uważam, że jest na tyle inteligentny, że wie o tym, że bił samych boomów. On wie, że jest ponad te postacie, które obijał ale nigdy się nie sprawdził w konkretnej potyczce. Należy pamiętać, że za nim stoi masa ludzi, która liczy zielone i DAŁA mu te zielone, żeby zaszedł wyżej.

Moim zdaniem jeśli wygra z Ortizem przez nokaut to Joshua ma problem.
@PtactwaWiele: czy ja wiem. jest kilka wywiadów, na których mówi, że uczy się angielskiego, do tego nie raz wypowiadał się po angielsku nawet spoko.

@Mega_Smieszek: racja, to będzie piewszy poważny test dla Wildera. Jak pokona Ortiza, to chylę czoła, bo prócz niego, zostanie tylko Powietkin, Joshua i może Fury jak wórci do gry.
@Wolodyjowski: Martin śmieszny mistrz, pas zdobył w dużej mierze dzięki kontuzji Głazkowa (jak pamiętam to chyba kolano nie wytrzymało), promotor Joshuy ostatnio mówił, że jak ściągali Martina do Anglii na walkę to grubo przepłacili. Parker solidny, dobry zawodnik, ale moim zdaniem jeszcze czegoś mu brakuje, żeby pokonać AJ.
@shuya: mam bardzo podobne zdanie. wiekszość osób go skreśla, albo uważa za kelnera, ale patrząc na jego technike i podejście do boksu, wydaje mi się, że za 5 lat, bedzie wyśmienitym bokserem, chociaż warunków fizycznych nie ma takich jakie ma Wilder czy Joshua.
@Wolodyjowski: na pewno za 5 lat powinien być w czołówce, jest młody jak na wagę ciężką, warunki gorsze niż "dwumetrowcy" ale może wypracuje sobie pewne umiejętności, które mogą dać mu przewagę, na pewno stać go na dobre walki z czołowymi zawodnikami
@Wolodyjowski: Joshua boi się Parkera? Baardzo odważna teza. Nie jestem ekspertem od czytania emocji z ludzkich twarzy więc nic nadzwyczajnego u Joshuy nie zobaczyłem na tej konferencji.
Ale jakie może mieć powody Anglik aby bać się Parkera? Przecież Joseph nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Po prostu dobry ciężki. Męczył się z młodym Furym, męczył się z otłuszczonym Ruizem. Nie ma petardy w łapie. Jest mniejszy.
Jeśłi Joshua będzie w optymalnej formie, Parker