Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś szukał #kubektermiczny do #outdoor czy #korposwiat to nie marnujcie cebulionów w Empiku na kubki które ciekną i rozpadają się tylko idź kupić Camelbak Forge.
Polecam mega mocno, używam go juz od 3 lat i nigdy nie zawiódł. Trzyma temperature, mega szczelny, picie jest mega wygodne, bez przecieków itp. Mycie mega proste i przeżył juz kilkukrotne upadki z jadącego roweru. Duże "ucho" można przytroczyć do plecaka, torby, nerki.
dark_viper - Jakby ktoś szukał #kubektermiczny do #outdoor czy #korposwiat to nie mar...

źródło: comment_QQTNJgxdl9sM9oiFx3tYZpKMTPRXuvOd.jpg

Pobierz
  • 11
@brmstufldigart: Szukaj w polskich sklepach i warto sie przejsc do TKMax. Ja swoj tam kupiłem i pojawiają się regularnie.

Moim zdaniem warto wydac raz 30 dolców na porzadny sprzet niz 3 razy po 10 dolcow na g0wn0 ktore sie rozpadnie,
Ja korzystam z Contigo West Loop 2.0, który też kosztuje podobnie (Allegro ~130zł)

Tyle po prostu kosztuje kubek, z którego będziesz zadowolony, bedzie szczelny, wytrzymały łatwo się mył i którego z chęcią bedziesz uzywał. Cenowo wyjdzie podobnie, jeśli będziesz kupował 3 kubki po 30-40zł co kilka miesięcy.
@wrzesien zakretke można metalowy kubek nie, ale wystarczy go przeplukac woda i raz na kilka miesięcy porzadnie Szczotka albo soda oczyszczona wypłukać.
BTW. Zmywarki w korpo to chyba ostatecznosc, ludzie wkładają tam różne dziwne rzeczy. Poza maja umiejętność rozpuszczania cennych rzeczy.
@fjord: polecam jednak nie wkładac pokrywki do zmywarki, tylko przepłukać w zlewie. Będzie służyło dłużej i bez problemu. U mnie po 4 latach do środka dostało się odrobinę wody,nie utrudnia użytkowania, ale rodzi potencjalne problemy.