Wpis z mikrobloga

Kumpel zastanawia się czy zmieniac #xiaomi #redmi4 3/32 (zwane pro prime hehe) na #coolpad #cool1 od #leeco
Aparat pewnie lepszy, ale czy duża różnica... chyba po prostu lekko lepszy - tak?
Dioda powiadomień jest w obu wersjach Cool1 ? Na kimovil nie podają inf o diodzie w wersji 4/32, moze bląd
Ekran w Cool1 wygląda, ze jest scięty do ramki w przeciwieństwie do Redmi, tak?
Wydajnościowo wg. testów antutu... 10% lepiej
W Cool1 bluetooth 4.1 nie jest LE? Kumpel dużo gada przez słuchawke więc 4.2 LE w Redmi to duży plus
Minus...
- brak slotu kart mSD
- faktycznie ten ROM od LeEco jest taki do... pupy? O co chodzi? slabo spolszczony czy syfiasty? Kombinacje alpejskie czy banał przy zmianie?

- pomijam wielkosc
#chinskiecuda #letv #android #xiaomilepsze i zostawić?
widmo82 - Kumpel zastanawia się czy zmieniac #xiaomi #redmi4 3/32 (zwane pro prime he...

źródło: comment_Gpdusjp1wLK3u4rpR53b7594VUgfjUYT.jpg

Pobierz
  • 14
@blantek: wlasnie rozchodzi się głównie o aparat i ew. o system. nie wiem czemu ludzie tak sie go pozbywaja, chodzi o syf w nim czy to, że jest słabo przetłumaczony
wlasnie rozchodzi się głównie o aparat


@widmo82: a próbował google camera? ogarnia roota chociaż?
cool1 ponoć ma jakoś wadliwie zamontowany digitizer - niby bardzo naprężony i łatwo pęka. Bawiłem się nim parę dni. Był OK, ale skoro ma teraz redmi 4 pro to IMO zmiana bez sensu. Niech lepiej czeka na redmi 5 global, czy coś...
@widmo82: a to jak działa androidpay? bez nfc? bo ja to nie wiem, jeszcze nie miałem u siebie. ale mimo wszytsko androidpay powinno działać na cool1 bo normalnei jest oficjalny soft gdzie roota nie trzeba robić.