Wpis z mikrobloga

@blichaar: tak tak, to wiem, miałem już sporo smartfonów na androidzie. Chcemy zmienić bo brakuje nam właśnie opcji personalizacji na iOS i to, że w tym systemie nic się praktycznie nie zmienia podczas kolejnych aktualizacji :/
@WillWonka: jeżeli chodzi o samą baterię chodzi, to tak jak blichaar napisał nie będziecie zawiedzeni, 6h na ekranie przy średnio intensywnym korzystaniu w moim przypadku uważam za bardzo dobry wynik, telefon ładuję raz na dzień, nieraz zdarza mi się raz na półtora dnia.
Dodając że jest to prawie czysty android, to nie ma nawet co porównywać tego z Samsungiem pod względem działania.
Jedyny problem to aparat, który z iPhonami zdecydowanie przegrywa
@NoSiemanko: czemu tak sądzisz? Opinie są podzielone. Bo system iOS jest mega stabilny, nie wiesza się, można trzymać wszystko w chmurze dzięki czemu kontynuujesz pracę na macbooku i możesz blokować urządzenia, itd? Obecne telefony mają zapas mocy i jak nie instalujesz tony bubli (na apple i tak nie poinstalujesz, bo byś zbankrutował ;) ) to sprzęt chodzi bardzo przyzwoicie. I sam, posiadając 1+3 po prawie 2 latach telefon działa bez zarzutów,
@Soczi w telefonie zależy mi głównie na tym aby działał szybko i płynnie. Niestety ale w Samsungu czasami zdarzają się delikatne lagi co w iPhonie nie miało miejsca, ale to jakby mniej istotne niż kwestia często nie działających aplikacji. Dla przykładu podam DJI Go do obsługi drona - na androidzie praktycznie za każdym razem występuje błąd łączności z dronem co kończy się przeinstalowaniem aplikacji aby poprawnie działała. Na litchi jest niestety podobnie.
NoSiemanko - @Soczi w telefonie zależy mi głównie na tym aby działał szybko i płynnie...

źródło: comment_SUnBLSvIXU2U6v2ifgy8PQbIcnI7X1Nu.jpg

Pobierz
@NoSiemanko: niestety, ale nakładka Samsunga na androida jak ktoś napisał wyżej jest przeciętna i ssie pałkę. Sam miałem SGS3 i Samsung zadecydował zostawić go z androidem 4.3 - czyli tym najmniej stabilnym mającym mnóstwo problemów i wątpliwym zużyciem baterii.
Samsung obiecywał update 4.4, odraczał i kombinował, w końcu jednak oświadczył, że KitKat zżera za dużo ramu, a s3 ma tylko 1 GB i to za mało. Fakt był taki, ze KitKat
@Soczi w takim razie po co smartfon na którym nie wrzucamy aplikacji? Gdyby takie coś mnie urządzało pewnie kupiłbym telefon pokroju Nokii E52. Dla mnie smartfon jest właśnie po to aby korzystać z tych wszystkich udogodnień, ale wiadomo, każdy ma inne potrzeby ;)
@NoSiemanko instaluję aplikacje z których korzystam bardzo często. Jeśli na FB/allegro/olx wchodzę rzadko to po co mi apka która tylko zaśmieca. Tym bardziej apka fb/msg, która działa non stop w tle, zamula telefon i zjada baterie jak szalona. Może dlatego że rozmawiam z ludźmi na fb i nie przeglądam co inni ludzie robią.
Apki allegro i olx rozumiem jak ktoś często coś sprzedaje lub szuka ofert na których może zarobić. Tak do