Wpis z mikrobloga

Co tu sie #!$%@?ło to ja nawet nie.
Piszę z jakąś różową z #tinder #badoo
Różowa (R) Ja (N)
R - wiesz, jestem w pracy to nie mam zbytnio czasu pisać
N - no luzik, pracuj! współczuje ludziom muszącym pracować w weekendy
R - no tak, ale nikt ich do tego nie zmusza
N - ja tam w weekend zazwyczaj wolę odpocząć, aczkolwiek na studiach sam dorabiałem weekendami
R - super, że masz takie poglądy, ja uważam inaczej więc pa
N - o gurwa, dobrze, że od razu na początku pokazałaś swoje #!$%@?, pa iks de

Dobrze robie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 16
@misiek432: właśnie nie czaję gdzie wychodzą twoje poglądy na temat pracy w weekendy? Przecież nie mówiłeś, że #!$%@? czy, że muszą tylko, że współczujesz.

Ale pewnie trafiała na jakichś sebków co "weekend dla rodziny i kościoła" to juz do razu każdego tak klasyfikuje.
@iAmTS No ja tez nie czaje. Poglądem było by "hurr durr, niedziela to czas na kosciol, obiad, familiade i skoki Ty pracująca grzesznico!" A ja tu miło, grzecznie, a w zamian jakaś #!$%@? ospowiedź
@coram_populo: cóż, skoro nie widzicie w czym tutaj problem, to nic dziwnego że siedzicie w piwnicy i potrzebujcie mikro do określenia, czy podryw na #tinder wykonujecie poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym zwróćcie też uwagę jak szybko OP nazwał ją #!$%@?ą. pokazuje to, że nie potrafi przyjąć na klatę odrzucenia = stuleja. sorry, ale tak to wygląda, brak dojrzałości emocjonalnej i umiejętności normalnego rozmawiania z kobietami.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@coram_populo: ona nie ma kija w dupie, tylko poczuła się urażona i można zrozumieć dlaczego. poza tym OP wyraźnie pokazał, że jest coś z nim nie tak, skoro od razu wyzywa kogoś od zjebów, zamiast po prostu zakończyć rozmowę jak człowiek.
@KarolMe: ale to ona się pożegnała, bo powiedział że jej współczuje xD

jeśli gadasz z kimś, okazujesz mu współczucie, to raczej ostatnią rzeczą której się spodziewasz jest to, że osoba z którą prowadzisz konwersację się pożegna bo ma inne zdanie? xD

a do tego spójrz na fakt, ona ma inne zdanie, na jaki temat? na temat tego że OP jej współczuje? Jej zdaniem, op nie współczuje? czy może op nie dorabiał
@misiek432: to pokazuje tylko jakie #!$%@? gnije w łbach warzywek z badoo, spowodowane jest to tym, że prawdopodobnie w ostatnim czasie liczba mężczyzn jest miażdżąca w stosunku do kobiet, więc mogą sobie #!$%@?ć takie zwody, bo zanim chat straci zainteresowanie warzywkiem ona zmarnuje tam parę wieczorów pompując się do granic małpiej rozkoszy.Kiedy wszyscy zaczną kasować warzywa i traktować je tak jak one mężczyzn wtedy chat metodą selekcji się oczyści i zapanuje