Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo!

W związku z konfliktem, do którego doszło przed rokiem, chciałby oświadczyć, że:

- przepraszam Pana Marka Kotońskiego za rozpowszechnianie nieprawdziwych i niesprawdzonych, kopiowanych przez różnych ludzi informacji na temat jego osoby, oraz osób mu bliskich. Dałem się w wciągnąć w przepychankę słowną na poziomie rynsztoku, co jest niedopuszczalne. Jest z mi z tego powodu szczerze przykro, nie ma takiego konfliktu, który legitymowałby tego typu wymianę zdań.

- odcinam się zupełnie od wszelkich ataków na Pana Kotońskiego, w tym przede wszystkim chamskich uderzeń w jego życie prywatne i zdrowie dokonywanych w na portalach Eioba, Kafeteria i blogu Kannister. Oświadczam, że nie brałem udziału w tych dyskusjach, konflikt nie powinien przenosić się na sfery prywatne ludzi go toczących, a tym bardziej na bliskich. Tego typu zachowania są niedopuszczalne!

- oświadczam również, że na mój wniosek administracja Wykop usunęła wszystkie moje wpisy z w/w portalu przy zachowaniu niniejszego oświadczenia.

Powyższa treść wynika z moich osobistych odczuć, oraz ugody zawartej pomiędzy mną a Markiem Kotońskim.

Themaskator.pl
  • 5
@themaskator_pl: Hmm... Jak mój nick wskazuje staram się myśleć głębiej i nie przyjmuję Twojego wyjaśnienia, które wyraźnie ma charakter czysto oficjalny. Mogę podejrzewać, że masz powód - nowe znajomości(środowisko), nowa praca, lub święty spokój (sprawa z donosem), aby odciąć się od sprawy. Mówiąc kolokwialnie, aby smród się za Tobą nie ciągną. Wiadomo, że nie liczą się argumenty w takich kwestiach, a skojarzenia. Skasowałeś też swoją witrynę, co może świadczyć o tym,