Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? dramat.

#!$%@?ę te limitowane edycje piwa!!!

- Paczaj #!$%@?, jaki biały kruk, pani! Warzone raz do roku! Za 45 zeta 375 ml, ale smak niczym boska ambrozja. Butelka pani, to istny majstersztyk. Czarna elegąska szyjka, widzi pani, ze złotom etykietom. Imperium Prunum prawie, jak samo imperium Lechitów, hie hie . I ta suska szechlońska, rozumie pani, śliwka taka wędzona śmieszna, aromatu tu dodaje takiego, że kolor ciemny, niczym odbyt szatana, a smak mocny jako ropa naftowa. Się ma, to się pije, he he. A co tam ogunie?

(Przez łzy):
- A nic (chlip chlip). Gratuluję i smacznego (,)

Leciałam po to #!$%@? piwo do sklepu w zeszłym tygodniu, od kiedy mnie powiadomili na fejsie, że jest. 40 minut później, kiedy tam dotarłam, już go nie było. Dzisiaj miało być o 14. Miałam tam iść na 13. Zapomniałam. Na fejsie mi przypomnieli, bo tym razem pojawiły się zdjęcia, że były, ale już znowu nie ma.

#!$%@?ć to. #kormoran może mnie w moją śliczną szanowną pupę cmoknąć. #!$%@?ę takie coś. Trzeba mieć na prawdę super #!$%@? farta, żeby w ogóle trafić na to piwo, nie mówiąc o tym, że jak tylko się pojawi, to zaraz go nie ma.
Rozumiem, że to taka super opcja i luksusowe dobro. Ale #!$%@?, dostanie tego graniczy z cudem!!! (°°

W dupę se wsadźcie tą elegancką butelkę!!! Rzekłam.

#gorzkiezale #piwo #craftbeer #imperiumprunum #opinia
julianna_cebulanna - To jest #!$%@? dramat.

#!$%@?ę te limitowane edycje piwa!!! 
...

źródło: comment_lcnBPDIMoEnc5kbJFZNGvGPm3y8Y8P0v.jpg

Pobierz
  • 26
@julianna_cebulanna: no z polskich browarów to ciężko mi powiedzieć co teraz stoi na półkach, ale sporo zagraniczniaków z europy, pohjala, omnipollo, brewski, dugges, mikkeller, de molen i masa masa innych, których nie wymieniłem, warto zapytać w sklepie specjalistycznym o zagraniczne mocne ciemne piwa i pan coś doradzi na pewno
@julianna_cebulanna: 45 to zdzierstwo ze strony sklepu bo powinno kosztować ok 20 zł mniej. Nie wiem jak we Wrocławiu, ale w Poznaniu jak sie wiedziało gdzie to bez problemu można było dostać i zapewne są miejsca gdzie jeszcze jest. Plus są puby gdzie to jeszcze jest na kiju, chyba za 34 zł dzisiaj widziałem.
@julianna_cebulanna: Nie wiem z czego to wynika, ale najwyraźniej w różnych miejscach Polski jest różna dostępność. W okolicach Warszawy to piwo stoi w każdym specjalistycznym sklepie w cenie 30 - 35 zł i nikt się specjalnie nie rzuca. Chcesz, to Ci kupię i wyślę ;) Ba, zdarza się nawet jeszcze ta większa butelka z poprzedniej warki. W weekend było na kranach w pubach. Z tego co mówił mi kolega z Krakowa,
@Duze_piwo: No z pewnością stały na ladzie obok dziesiątek innych piw dlatego, że nie były na sprzedaż ;)
To piwo było też w wielu innych sklepach, np. w Źródle na Skoroszewskiej i kilku innych, jeszcze na początku stycznia stały w cenie 40 zł z hakiem. Były w Drinku w Komorowie i możliwe, że nadal są. No naprawdę w wielu miejscach. Przyjechało to razem z premierą Barlow Sorbus.
No z pewnością stały na ladzie obok dziesiątek innych piw dlatego, że nie były na sprzedaż ;)


@jamtojest: tak mają tam taką wystawkę piw swoich/dla siebie

Ale czytam dalej, że to nowy rzut jest. Szkoda, że nie wiedziałem.
@Duze_piwo: Widziałem jak z tej wystawki brali piwa i otwierali dla klientów. Akurat nie Prunum, bo jakoś Prunum nie robiło wielkiego szału. Nie wiem, może i masz rację, nie upieram się. Ale w sklepach stały butelki drugiej warki i pewnie w niektórych stoją dalej.