Wpis z mikrobloga

Mircy do jakiego lekarza najlepiej wybrać się z problemami z kręgosłupem? Tak w skrócie od jakiegoś czasu dość mocno bolał mnie dolny jego odcinek, więc teraz będąc w PL zrobiłem prywatnie skan MRI i wyszło że mam nam niezły bałagan tj. torbiele, gózki i przesuniety dysk, w piątek mam wylot z powrotem do UK i na szybko chciałbym to skonsultować z jakimś specjalistą, jak narazie jestem umówiony do ortopedy-traumatologa ale słyszałem że takimi sprawami zajmuje się neurolog bądź nerochirurg i teraz sam nie wiem co robić, wiem że na jukejski NFZ nie mogę liczyć bo jedyne co dostanę to receptę na leki przeciwbólowe. Jeśli ktoś miał doświadczenia z podobnymi przypadłosćiami to byłbym wdzięczny za pomoc. #pomocy #medycyna
  • 10
Toz z Nałęczowa do wawy rzut beretem. Kiedyś spod Włodawy do wawy do ortopedy jeździłem bo chłop ogarniał. W Lublinie Obadaj czy na onyksowej czegoś takiego nie robią.
@wisecracs
@wojtuswww
@wisecracs
@wojtuswww
@mlodysum
@dr_zajac
Sirdalud MR 6mg 2x1 tabl (1tabl na dzień przez 4 dni, potem po 2 na dzień)
Katadolon 100mg 3x1 tabl
Milgamma 3x1 tabl
Neurolog i neurochirurg
Jukejscy badacze wykazali, że leczenie operacyjne i zachowawcze ma takie same efekty długofalowe.
Po ustąpieniu ostrego bólu rehabilitacja pod okiem fizjoterapeuty metoda McKinzeya.
Operuje się jeśli dochodzi do porażeń ruchowych, ból i drętwienie do leczenia zachowawczego