Wpis z mikrobloga

#thelongdark
Zawsze jak tędy idę to mam stracha. Tam po raz pierwszy spadłam i szanuję mocno to miejsce i jestem na nim bardzo ostrożna. Czasem widoki mnie dekoncentrują, ale odgłosy chybotliwego mostu natychmiast przywracają mi lęk i ostrożność. Ciekawa jestem czy ktoś kiedyś tam spadł i przeżył upadek. Mi ostatnio udało się przeżyć upadek z krawędzi tamy. Szłam nocą, spieszyłam się, a że przechodziłam tam wiele razy to nie byłam ostrożna i BAM! Nagle znalazłam się na ścianie tamy.
Nie lubię też gdy się wspinam i widzę, że zostało mi jeszcze trochę do góry ale tracę mocno siły i wiem, że w każdej chwili mogę osunąć się z liny.
To chyba ten mój odwieczny lekki lęk wysokości tak uwidacznia się w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz gramwmahjonga - #thelongdark
Zawsze jak tędy idę to mam stracha. Tam po raz pierwszy...
źródło: comment_WARQH02NddXAQQVGQNKuZfibfGbdE2aP.jpg
  • 6
@gram_w_mahjonga: Udało mi się przeżyć upadek z tego mostu, ale wydostanie się z powrotem na trasę jest niemożliwe. Można pozwiedzać za to niedostępną dolinę odchodzącą od rzeczki. Łażąc po niej miałem wrażenie, że to pozostałość po jakimś pomyśle twórców. Na końcu znajduje się krawędź mapy, poza którą da się skoczyć - teleportuje cię do wejścia przy tamie.
@Suheil-al-Hassan: Za często, ale ćwiczę nad tym chociaż jest ciężko, bo w customie ustawiłam, że temperatura obniża się im dłużej trwa gra, a ciuchy wiadomo - ważą najwięcej. Na szczęście mam dobry skill na łuku i karabinu nie muszę taszczyć wszędzie ze sobą, bo on przydaje się teraz tylko na łosia i niedźwiedzie.