Wpis z mikrobloga

Cześć,
Wydaliśmy w końcu wersję Premium naszej aplikacji treningowej Fortitudo, w skrócie 42.do. Tworzymy ją go godzinach od prawie 3 lat (z mniejszymi lub większymi przerwami), ale jako osoby trenujące dobrze wiemy, czego brakuje na rynku. Odświeżony UI, zaawansowane generowanie planów treningowych na podstawie wprowadzonych wyników, rekalkulacja ciężarów, szczegółowa edycja każdego dnia treningowego, statystyki, stopery + podstawowe wsparcie treningów interwałowych (w przyszłości CrossFit), widget z wykonywanym ćwiczeniem, zamiana ćwiczeń, własny język tekstowy do tworzenia planów i możliwość dzielenia się planami nimi lub ich sprzedaży (w niedalekiej przyszłości), synchronizacja pomiędzy aplikacją mobilną, a webową (póki co jeszcze nie ma tylu funkcjonalności). Oczywiście wersja PL albo EN w zależności od wybranego języka. Zapraszam(y) do testowania i przesyłania uwag ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #aplikacje #spetz #akademiaspetza #fortitudo #42do
spetz - Cześć,
Wydaliśmy w końcu wersję Premium naszej aplikacji treningowej Fortitu...

źródło: comment_ealgpWI7l0WdY7VGHStpMMXvOlY0cZJ4.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek:
1. na ten moment, rekordy się podstawiają automatycznie w momencie generowania planu (oczywiście można to zmienić) jeśli jakieś zapisałeś w ekraniu rekordów personalnych. To co napisałeś jest dobrym pomysłem :).
2. możesz wybrać opcję na samej górze w widoku nowy plan -> rozpocznij plan i uzupełniać jak chcesz. Możesz również stworzyć swój własny schemat treningowy w zapisie % i na jego podstawie generować plany. Edytor jest dostępny tutaj. Po
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: zobacz na dokument, który dałem powyżej. Schematy (tak to aktualnie nazywamy) to możliwość tworzenia rozpisek treningowych na zasadzie % itd. i następnie na podstawie takiego schematu (powiedzmy jak skoroszyt w Excelu), możesz wygenerować sobie plan podstawiając konkretne liczby (ciężary), które zostaną odpowiedno przeliczone wg zapisu %. Jest to coś, co będziemy docelowo bardziej rozwijać, bo umożliwia modelowanie praktycznie dowolnych planów treningowych, które następnie możesz używać sam lub komuś udostępnić/sprzedać.
  • Odpowiedz
@spetz:
Błędy:

Przy tworzeniu nowego schematu, taki tam pusty to jak tworze pierwszy dzień to spoko, ale jak chce przejsc do następnego to już nie mam ikonki z tym plusem dodania cwiczen czy skopiowania z poprzedniego treningu (to chyba ten sam błąd co już wykopowy_brukselek zgłosił.

Tutaj nie wiem czy błąd:
Trening Madcow - w tym planie w 3 dzień jest progres w ciężarze na 3 powtórzenia i mam tak, że
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: udało się coś zepsuć, szanuję :D.
@csmrex: schemat to co innego (napisałem wyżej), teraz mówisz o zwykłym planie tylko uzupełnianym samodzielnie, a nie stworzonym na bazie już istniejącej rozpiski. Co do MadCow, to możliwe, że właśnie stąd to wynika, możesz spróbować stworzyć podgląd planu dla zaokrąglenia 0,5 kg.
  • Odpowiedz
@spetz
choc musze przyznac ze jak sama idea do mnie trafia i bardzo chcialbym lepsza apke niz fitnotes to poziom trudnosci opanowania tej jest dla mnie wysoki, tzn bardzo duzo rzeczy jest dla mnie nieintuicyjne
ale moze to dlatego ze ja jestem calkiemn nowy w #silownia i czesci rzeczy nie kumam

ale posiedze w domu nas schetatami to sie doszkole

co ja bym chcial to latwe dodawanie planu A+B na zmiane co
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek to co napisałeś to bardziej złożona sprawa dotycząca edycji planów ale przemyślimy. Co do ćwiczeń złożonych to np. super serie, łączone, kompleksy sztangowe itp.
  • Odpowiedz
@spetz: oki, tak myslalem ze chodzi np o superserie, ale wolalem dopytac
a macie tam dodane klasyczne Strong lift jakie mozna poczytac w fiteligent?
Trening A
5×5 Squat
5×5 Bench Press
5×5 Barbell Row
Trening B
5×5 Squat
5×5 Military Press
1×5 Deadlift

Z czasem będziesz mógł dokładać ćwiczenia akcesoria (np. pompki na poręczach, podciąganie, power cleans)

Zasady są proste:

1. Ćwiczysz co drugi dzień, czyli np. poniedziałek – A, wtorek
  • Odpowiedz