Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą matki, w tym moja XD

Mam brata 8 lat, idiota nie potrafi czytać, jako jedyny próbuje go tego nauczyć, bo matka dawno machnęła na to ręką, jedyne co robi w tym kierunku, to wyzywanie nauczycielek, że nie potrafią jej biednego syna niczego nauczyć XD Podczas gdy sama wychowała kalekę, który od przyjścia do domu od razu rzuca torbę w kąt i bierze do rąk telefon czy pada i tak wyglądały cały dzień xD Teraz chodzi z nim po jakichś poradniach, szukając winy u nauczycielek lub w jakiejś #!$%@? chorobie swojego syna xD

Ogólnie synek to porażka, 2-3 razy coś spróbuje i jak mu nie wychodzi to się foszy i idzie ryczeć do kibla trzaskając drzwiami bo nie potrafi przeczytać słowa "wanna" xDD

Rośnie nam małe gówniane społeczeństwo leniwych gówniarzy, oni kiedyś będą rządzić, tym samym świat upadnie, a ja byłem tego świadkiem początku końca.

#oswiadczenie #edukacja #bekazdebili #upadekspoleczenstwa #tragizmzyciowy #tragizmwspolczesny #anarchia #tagowwiecejnizrozumu
  • 25
@Kvazar: moja siostra lat 7 nie poszła do pierwszej klasy jak miała 6 lat, chociaż panie z przedszkola namawiały ją na to, ale moja matka "nie chciała jej skracać dzieciństwa". a teraz gówniaka nie chcą z przedszkola dalej puścić, bo niby nie jest gotowy emocjonalnie xD a czym to się objawia? w przedszkolu nie chce pisać, rysować czy tam robić żadnych innych gównozadań xD w domu matka nic z nią nie
@Kvazar Skora twój brat ma problem w wieku 8 lat z takim czymś to może faktycznie jest z nim jakiś problem. Jakiś niedorozwoj czy coś. Teraz przecież już od przedszkola duży nacisk na czytanie jest położony, wiec nawet jak go matka olewa to powinien ogarnąć to co ma w szkole. Choć wiadomo, że takiemu dziecku powinno się poświęcić wówczas czas i mu pomóc.