Wpis z mikrobloga

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE Dopiero co kupowalem konsolę i sie wlasnie zastanawiałem nad tym, stwierdziłem ze na razie jest za duza roznica w cenie. Gdyby byla jakas fajna promocja to bym wziął pro ale na razie raczej nie ma chyba zadnych okazji na obnizki. Tez jestem casualem i na razie jestem zadowolony
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Ja mam Slim i Pro, w 99% grach jak nie masz lupy to nie widac roznicy. Jedyna gra w ktorej widac roznice bo sa lepsze tekstury na Ps4 Pro to Tomb Raider. Generalnie jak jestes przyzwyczajony do grania na PC to moze cie spotkac niezly zonk. Jak grasz sobie na PC w detale na low-medium i kupisz nowa karte graficzna to roznica jest kolosalna, powiedzmy tak 100% lepsza gra sie
@amar: Niestety nie poradzę Ci co jest lepsze/gorsze bo niezbyt się orientuję w temacie. Naczytałem się o PS4 Pro i wszędzie mówią o różnicach widocznych głównie z dobrym HDR. Sam nie mam nowego TV z HDR i na obecną chwilę nie zapowiada się żebym miał kupować, więc nawet nie zawracam sobie tym głowy. Ciągle pojawiają się nowe modele, starsze spadają z ceny - pomyślę o tym dopiero jak mnie natchnie na