Wpis z mikrobloga

Yeah udało mi się dorwać tę kurtkę (cieżko było, produkt niedostępny w sklepach od ponad roku), nie mogę doczekać się sezonu by ją założyć,

https://lookastic.com/men/black-leather-biker-jacket/shop/leather-biker-jacket-1148409
http://casualism.pl/meska-ramoneska-skorzana/

@The-Bigwig tak jak pisałeś jest świetna w dotyku i bardzo elastyczna i pytanie z czym ją połączać, ja za bardzo nie lobie czarnego koloru
i czy można z miodowymi timbami połączyć a jak nie to jakie buty najbardziej odpowiadały by?

#moda #modameska #pytanie #kurtka #chwalesie #zakupy #ubierajsiezwykopem #gownowpis
Lukardio - Yeah udało mi się dorwać tę kurtkę (cieżko było, produkt niedostępny w skl...

źródło: comment_KWi1KrcHWD3707SMxCLYRrZHDblWpTCw.jpg

Pobierz
  • 18
O kurde, nie sądziłem że uda się ją jeszcze gdzieś wytrzasnąć. Rewelacyjna skóra, nie pożałujesz :) Pasują do niej wszelkie czarne trzewiki, chelsea, derby, białe sneakersy i tak dalej. Z Timbsami nie mam pewności bo mają obszerne kopyto i mogą nie grać z cienką i lekką skórą, ale może warto spróbować. Tylko zrób ciasne wiązanie, na nerda :) Jak nie lubisz czerni to kieruj się w stronę normalnego jeansu bo do kurtek
@Lukardio: Szare buty też nadają się jak najbardziej. Szukaj butów, które będą w miarę minimalistyczne i klasyczne/męskie, odrzuć wszystkie czerwienie, brązy czy gryzące się granaty. Nie mam teraz jak podzielić się linkami, ale dasz radę, ewentualnie odezwij się na pw to w jakiejś wolnej chwili poszukam konkretów. Chino tylko w kolorze camel, brąz, szarość, ciemna oliwka, albo ewentualnie bardzo ciemne bordo. Odpada granat (bo się gryzie z czernią) czy kolory jasne
@Lukardio: No to w tej cenie to tzw steal. Jest warta swojej oryginalnej ceny, a w takiej to wziąłbym na kilogramy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze dopasowana jest. Fotka jak z ziemniaka, ale widać co trzeba. Zestaw też bardzo w porządku. Jednak są tu dwa detale, które bym zmienił. Po pierwsze - na pewno rozpiąłbym tak wysokie zapięcie w koszuli, minimum dwa guziki od góry. Po drugie