Wpis z mikrobloga

@hum3ll jak jest player z takich serwisów jak openload, vidoza streamin, czy innych, to i są reklamy, to jest tylko kwestia dobrego blockera reklam :< boostera kiedyś sprawdzałem to tam jakaś kaszanka z serialami była, ale może coś zmienili, faktycznie można go sobie przypomnieć, może akurat
@DejaVu24: No teraz baza jest bardzo dobra, dużo źródeł i można naprawdę skutecznie wyłączyć reklamy w ustawieniach wtyczki. Wejdź na forum FilmwebBoostera i poczytaj.
@hum3ll: niby na jakiej zasadzie działa te wyłączanie reklam? :) Zainstalowałem, wygenerowałem kod, zaznaczyłem że bez reklam. A to i tak normalnie wywala reklamy przy odpalaniu filmu jak wyłączę adbloka, zero różnicy.
edit
Dobra ten addon działa chyba tylko u nich na stronie, z filmwebu otwiera nowe okno bezpośrednio do filmu i tam nie hula.
@DejaVu24: No tak jak jest napisane w opcjach premium: "działa na filmdb.pl, nie działa na filmwebie". Tak samo ze źródłami - na filmwebie jest jedno, a na tej drugiej stronie z reguły dużo więcej. W zasadzie można po prostu na filmwebie używać opcji "filmdb" zamiast "szukaj video" i samo przenosi do playera bez reklam.
@hum3ll: no to takie przygotowanie do wersji płatnej, na razie idzie w testach, trzeba korzystać, póki jest za free ;) a potem jak wszystkie inne znikną z sieci. Tak swoją drogą, jedyna stronka co się trzyma bezproblemowo to chyba zalukaj, nic nie wnikają, nic z tego vshare nie jest usuwane. To jest dopiero dziwne.
@DejaVu24: Sądzisz, że zniknie? Do tej pory znikały strony, a to jest modyfikacja przeglądarki. Te linki są w sieci, a ten plugin je tylko znajduje na podstawie nazwy z Filmweba ;) W zasadzie to może być świetne narzędzie dla tych co zajmują się szukaniem i zgłaszaniem linków z openload etc.
@hum3ll: jeśli chodzi o dodatek to tak, tutaj to rewelacyjnie wygląda,chodziło mi o tą ich bazę na stronie www, co przygotowują ten player premium, takich stronek było multum, większość znika niestety dość szybko, tylko ci "duzi" jakoś się trzymają, choć patrząc na filmy.to - jednak też chyba od tych praw autorskich polegli.
I faktycznie ci co zgłaszają takie filmy dla nich taka baza jest super, bo z kilku serwisów od razu