Wpis z mikrobloga

Brawo Wykop. Nie tutaj to się zaczęło, nawet nie tutaj odbywa się główna walka, ale zdecydowanie udało się dołożyć kilka cegiełek do tego wielkiego sukcesu polskiej polityki historycznej i Polski wstawania z kolan w relacji ze Światem.

Jestem pewien, że to nie ostatnie słowo. Na pewno uda się jeszcze podbić sprawę, żeby cały Świat mówił o tym dłużej i żeby nie zapomniał.

#barbarastreisandeffect

Pobierz adam2a - Brawo Wykop. Nie tutaj to się zaczęło, nawet nie tutaj odbywa się główna wal...
źródło: comment_7sU96Q1haFOkajhWgutWzpOBqap9ZYJb.jpg
  • 8
@adam2a: trochę smutne, że polscy ''bojownicy o wolność'' w mediach społecznościowych bardziej przyłożyli się do rozpowszechnienia tego kłamstwa niż zainteresowani żydzi.
Ile to ja widziałem tweetów o tym jakie to fałszywe stwierdzenie z hashtagiem #polishdeathcamps
oczywiście tweet był po polsku. I jak taki przeciętny amerykanin, czy jakiś inny azjata sobie wejdzie to jedyne co z tego zrozumie to właśnie ten hashtag.
I przez to pierwsza rzecz jaka mi wyskakuje po wpisaniu
@adam2a: Świat ma to w d. Konflikt pl-izraelski i może z udziałem de i usa i pewnie tutaj będzie obecny w opinii publicznej, bo wraca jak bumerang. Większość smarkaczy dzisiaj nie przykłada wagi do historii, a zajmują się nią stare pryki. Edukacja w innych krajach wygląda tak, jak znajomość przeciętnego Polaka o jednostce 731, czy nankinie