Wpis z mikrobloga

Hejka miraski.

Potrzebuje apki, która odtwarza #youtube w tle i w której działa autoodtwarzanie. Aktualnie korzystam z Audio Rocket'a, ale czasami denerwuje mnie, że aplikacja się buguje i sama wyłącza. Fajnie by było, gdyby można było zmienić piosenkę jednym kliknięciem, bez wchodzenia do całej apki.
Jest coś takiego? Oczywiście chodzi o #android
  • 24
@dajpandolara Działa elegancko! Konto również połączone i śmiga wszystko cacy. Mam nadzieję, że nie będzie sprawiało problemów w przyszłości. A jeszcze pytanko: jest jakaś możliwość włączenia, aby w ekranie powiadomień (tym co pojawia sie, gdy palcem przesunie się od góry do dołu, nie wiem jak to się nazywa dokładnie xd) też można było zmienić piosenkę? Jest takie coś? :>
@dajpandolara nie wiem czy to ja coś robię źle czy to wina telefonu, ale tak jak w poprzedniej apce coś się zbudowało i przerwało granie XD

/ Ale wszedłem w apke i nie zreatartowało mi muzyki, tylko zatrzymało się na tym czasie w którym ucięło. Przynajmniej tyle dobroci :D
@nieidentyfikowalny: skoro ksajomi to może masz coś źle ustawione z zarządzaniem energii w appkach, że ci je wywala? Znalezione na forum:

Panel Sterowania-->Autostart--> znajdź pożądaną aplikację i dodaj do autostartu
Panel sterowania - > bateria - > zębatka w prawym górnym rogu -> usuń aplikacje z pamięci gdy zablokowany -> nigdy
Panel sterowania - > bateria - > zębatka w prawym górnym rogu -> wyłącz dane mobilne gdy zablokowany - >