Wpis z mikrobloga

AOC Q3279VWF


@kurvvawszystkozajete: Też się zastanawiam i podpinam się z pytaniem o wrażenia z użytkowania. Parametry ma naprawdę w porządku, w praktyce też jak czytałem wygląda to dobrze, choć trzeba go podregulować - sporo informacji na jego temat znajdziesz w tej recenzji

PPI akurat mi odpowiada. Spora część oprogramowania z którym mam styczność źle się skaluje. Swego czasu u mnie w pracy krążył 30 calowy chyba monitor 4K i nikt się
@kurvvawszystkozajete: @Gprre: Taktyczny wpis obserwowania wątku, bo mnie od pewnego czasu kusi ten monitor. PPI jest jak najbardziej spoko, bo jest takie samo jak FullHD na 24". Uważam, że 4k póki co jest bezsensowne, chyba, że ktoś lubi 30FPS, bądź ma 1080 w SLI. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam monitor pod względem parametrów jak na tą cenę to jest zaskakująco dobry. No i ta cena.
@Gprre: @Horvath: No i sam nie wiem co robić. Dzisiaj dostałem informację, że udało się naprawić moje stare 24" 1080p ale zdążyłem się już napalić na ten monitor. Duży obszar roboczy w połączeniu z rozdzielczością to wygodna praca w oknach. Chcę zacząć rzeźbić w 3D, ale i pouczyć się programowania. Może kupić AOC, a 24 dać w pionie obok. Szkoda, że jednak nikt z wykopu nie ma tego monitora by
@Horvath: @Gprre: No i podłączony. Na szybko to brakuje mi możliwości regulacji góra dół, to by się przydało mocno bo górna część monitora jest wysoko przez rozmiar chętnie bym go obniżył. I ten ghosting - jest duży. Dzisiaj popracuję z nim, w poniedziałek będę mógł porównać ze starym 24" TN 1080p. Ustawiłem opcję obrazu jak z tego testu Link przez co nie wypala tak oczu i biel mam jak w
@kurvvawszystkozajete: Zmartwiłeś mnie tym ghostingiem. Nie gram zbyt wiele, i bardzo mi nie zależy na jakiś super doznaniach, ale widziałem na yt dramatyczne przykłady ghostingu. Jest aż tak źle?
Ciekawie z tą wielkością. Rozumiem, że nie jesteś najlepszym testerem w tej chwili. Powiedz chociaż a jaką z grubsza odległością od monitora pracujesz i czy ogarniasz obszar roboczy.
Dzięki za relację. Mieliśmy już dzisiaj z Żonką zamawiać. Najwyżej odeślemy, ale byłem
@Horvath: @Gprre: Imo czy 60 czy 75 to jest to samo. Nagram wam wideo. Testerem nie jestem, mogę wam powiedzieć co widzę ew. to nagrać w 240fps i sobie popatrzycie. Myślę, że aż takiej tragedii nie ma. Grałem trochę w GTA V i mi to nie przeszkadzało jakoś. Widzę bo po prostu wiedziałem z recenzji i się na tym skupiłem. Bardziej boli mnie fakt, że nie mogę go obniżyć. Głowę
Pobierz kurvvawszystkozajete - @Horvath: @Gprre: Imo czy 60 czy 75 to jest to samo. Nagram wa...
źródło: comment_rouoAI4QC581pnMSQ2fHntGflhmzZiR3.jpg