Wpis z mikrobloga

Murki,

Czy to jakiś wałek?

tl;dr LITB prosi o anulowanie roszczenia, żeby móc zwrócić mi część kwoty.



Pamiętam, że na ali prośba o zamknięcie sporu była trickiem żeby chińczyk nie musiał nic zwracać. Tu sytuacja z #lightinthebox i #paypal. Czy powinienem anulować roszczenie? ostatnio nie było problemu z tym, żeby #gearbest zwrócił mi część kwoty pomimo otwartego roszczenia.

Poradzicie co zrobić? intuicyjnie wolałbym zostawić roszczenie na PP otwarte, ale może czegoś nie doczytałem.
  • 14
@Re-volt: przysłali tel bez oryginalnej ładowarki tylko z jakimś badziewnym zamiennikiem, który nawet wg jego nominalnych wartości nie ma takich parametrów jak oryginał i nie obsługuje QC
@Venn: ale wał, ostatnio wysyłali Redmi 4x z China Mobile i też jakos zapomnieli o tym napisac a w komentarzach pod ofertą były zdjecia klientów z pudelkami od Globali :) Do tego terminowośc wysyłki i dostawy jest znacząco inna od deklarowanej.
@widmo82: tak ostatnio patrzylem na ich oferte 4x i jest napisane ze obsluguje b20. tez oczywiscie nieprawda. niedawno dopiero poprawili ze ekran jednak to nie fullhd tylko 720p. opisy litb to rak i dlatego gardze tym sklepem
@widmo82: no ale telefon ktory faktycznie sprzedaja nie ma b20. ich opisy po prostu sie kupy nie trzymaja, do tego to zalosne tlumaczenie wszystkiego na jezyk polski i recenzje produktow kupionych z innych linkow. #!$%@? to jakies.
gearbest ma uposledzony support niczym moderacja wykopu ale przynajmniej opisy sa prawilne i jakakolwiek niezgodnosc z opisem to podstawa gwarancji. a w litb? w litb jak w lesie.