Wpis z mikrobloga

#ptaki #obserwacja i może trochę #fotografia . W zasadzie to nie wiem nawet jak tagować :) Szukam lornetki dla syna (póki co level 1 i pół). Przesiaduje całymi dniami przy oknie i ogląda ptaki :) Fajnie by było, gdyby 'rodzic' też mógł takiej używać. Wiem, że nie można mieć z cudownym obrazem, doskonale ergonomicznej, solidnej (no bo dziecko) i taniej, szukam optymalnego kompromisu, gdyby była dostępna na rynku wtórnym to nawet lepiej. Pomoże ktoś? Chętnie oddam piwo, kawę czy cokolwiek, jak ktoś z podkarpacia :)
  • 4
@iforgestuff: nie wiem czy znajdziesz coś odpowiedniego dla dziecka 2lvl... pewnie będzie problem żeby dziecko mogło korzystać z takiego sprzętu ze względu na rozmiary i wagę. Na rynku wtórnym możesz upolować w rozsądnych pieniądzach lornetki Tento 10x50 lub 12x40 - stara sprawdzona radziecka konstrukcja.
@iforgestuff: tylko przed zakupem przymierz lornetkę do dziecka, tak jak napisałem one swoje ważą. 6latki z tym sobie radziły, ale taki mały brzdąc to nie wiem. Polecam przeglądać OLX i okoliczne bazary / giełdy, często na "starociach" można wypatrzeć lornetki Tento za grosze.