Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili? xD

Pracowałem dwa tygodnie u babki w restauracji jako social media manager, no nie dogadaliśmy się zbytnio i zrezygnowałem z pracy. Powiedziała mi na początku stycznia, że wypłaci mi należne, no nie wiem ile tam było dokładnie, może 200, może 300, może 500, nieważne, bo uwaga xDDDDDD

Dzwonie do niej w piątek i mówię jej, że nie dostałem jeszcze pieniędzy, a minął już prawie miesiąc i czy może mi wysłać moje należne, bo w sumie to fajnie by było, ona do mnie, że księgowa musiała się jebnąć, bo wszyscy już dostali wypłaty, tylko nie ja. Da mi znać w poniedziałek, mówię - okej.

Od poniedziałku nie odbiera ode mnie telefonu, jak dzwonie to po prostu odrzuca xDDD

Mam dostęp do fanpage jej restauracji, bo nie zmieniła administratora xD

Co z tym zrobić???

#pracbaza #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 35
@gumpa_bobi: Przede wszystkim - przejmij konto. Zanim się zorientują o przejęciu zadzwoń z innego numeru. Lub jeszcze lepiej: przejdź się do niej i porozmawiaj osobiście (najlepiej ze świadkiem) - osobistą rozmowę możesz już chyba nagrywać, telefonicznej nie. Koniecznie uzyskaj od niej deklarację, ile jest Ci winna za pracę.

Uważaj, by Cię nie oskarżyła o to, że przejąłeś konto w celu wymuszenia na niej pieniędzy (nie w celu odzyskania wynagrodzenia.)