Wpis z mikrobloga

Elo Mirki,

Znowu mam przepiekne Volvo V60 R design na sprzedaż. Wersja full Blisy, xenony, ekrany LCD, navi sensus itd. Przebieg 156k 2012r. oczywisci dieselek produkcji Volvo pieciocylindrowe D3.
Auto na FV23%

Przepiekny samochod, gdyby nie to ze mam leasing bralbym dla siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@xspeditor znowu i moze @Jasik123 tez

#motoryzacja #volvo
Pobierz lemansblue - Elo Mirki, 

Znowu mam przepiekne Volvo V60 R design na sprzedaż. Wersja...
źródło: comment_mjZt4GRgXIeEFD6U533twApwcaEjl73k.jpg
  • 42
@lemansblue: ja nic nie chcę, a już na pewno nie chcę nimi jeździć albo co gorsza jechać za nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może jakbym robił z 40-50kkm rocznie i jeździł na lewej ropie to by to miało sens, a tak, dopóki będzie benzyna/lpg/prąd ropniak nie ma sensu bo wszystko inne jest lepsze.
@xetrov: ja to mam akurat szczęście do diesli, żodyn mi się nie zepsuł jeszcze a przy tym spalaniu dużo tańszy w eksploatacji od benzyny.

LPG niestety można sobie juz odpuścić bo w nowszych autach brak możliwości zainstalowania ;(
@lemansblue na foto widzę tarcze wentylowane, niski profil opony (będzie twardszy w prowadzeniu, czuć wszystkie dziury podwójnie ) i.... szyberdach ?? To otwierane czy nie ? Bo wygląda że nie , więc słońce w upalne lato wali w czapę przez tą szybę . 6 letni wóz zbliżający się do 200tys. za prawie 70tys pln.... Ile w V60 żyją skrzynie i dwumasy ze sprzęgłem ?
@lemansblue: na szczęście nie zanosi się aby benzyna się skończyła, prądu też jest sporo, więc będzie czym jeździć nawet gdyby faktycznie spalinowe silniki umarły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xspeditor: kiedyś już sobie liczyłem, przy moich przebiegach (góra 25-30kkm rocznie i to na dwa samochody) i braku taniej ropy nawet zakładając że w turbodieslu się nie zepsuje kompletnie nic (czyli jak we wszystkich dotychczasowych benzynach) to roczna
@xetrov: no ja robie tak 30/35kkm i mam ciężarówki, więc o cenie ropy wypowiadał się nie będę. Jak bardzo dużo bym nie zarabiał i jak bardzo bym benzyny nie chciał to teraz zakup benzyny to wywalenie kasy w błoto. Przy x tysiącach litrów miesięcznie nie czuje wogóle tankowania osobówki,a jednak te tankowania benzyny na 1 - 2 tys miesięcznie bym poczuł
@snwptest po czym wnosisz ze nie jest nie otwierany szyberdach jak jest zdjecie z zewnatrz? Oczywiscie ze jest otwierany. Tarcze sa wentylowane bo poprzedni wlasciciel, ktorego dobrze znamy nasz staly klient mial fioła na punkcie tego samochodu. W mojej ocenie jest rowniez podniesiona moc na okolo 190 KM ze 163 KM. Zawieszenie jest sportowe wiec dziury czuc bardziej, zwlaszcza ze felgi 18 cali. Zblizajacy sie do 200k? Do 200k brakuje mu jeszcze