Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Mam w domu 4 telefony Huawei Honor 4c na androidzie. nie było z nimi problemu do dzisiaj. niestety trafiło na moj egzemplarz. Coś się przestawiło i po kliknięciu w ikone rejestru połączeń, przedtem można było naciskając na klawiaturę alfanumeryczną litery np 2(a)6(n)5(k)2(a) i wyskakiwał kontakt Anka. Teraz jak tak zrobię to tylko jestem w stanie wyszukać po numerze telefonu. Nie było żadnej aktualizacji, wszedzie są te same androidy i wszedzie indziej działa. Czy ktoś z was się spotkał z takim czymś i wie jak wrócić do poprzedniej opcji, poza oczywiście przywroceniem do ustawień fabrycznych? #huawei #honor #android #telefony
  • 3
problem rozwiązany! Dla tych którzy mogą kiedyś czegoś takiego szukac: Trzeba wejść w Kontakty przycisnąć na dole Menu -> Organizuj kontakty -> Odbuduj indeks (Rozwiązano problem z wyszukiwaniem kontaktów)

kurtyna.
@miksu1 mam taki sam problem na P9 i Honorze 7 Lite. To co napisałeś pomaga ale gdy tylko raz wyszukasz i zadzwonisz to potem kontakt znika. Gdzieś przeczytałem, że Huawei zaleca reset do fabrycznych. Szczerze mówiąc średnio mam ochotę wszytko ustawiać od nowa a wyszukiwanie kontaktów to podstawowa funkcja telefonu. Problem globalny.
@Huawei_PL @Honor_PL macie rozwiązanie czy tylko reset i nigdy więcej takich telefonow?