Wpis z mikrobloga

Mireczki, prace nad Weighter 2.1 wraz z gotowymi planami treningowymi i listą ćwiczeń idą sprawniej niż myślałem. Do AppStore trafiła wersja 2.0.5 z kilkoma małymi usprawnieniami i dokładniejszym zbieraniem informacji o crashach. Pozwoli nam to jeszcze bardziej dopracować aplikacje przed debiutem nowej wersji, a ta powinna pojawić się z przeciągu 2-3 tygodni. Prócz tego rozrysowaliśmy plan działania na najbliższe miesiące i jest w nim wersja na Androida jak i wiele rzeczy związanych z platformą internetową. Bardzo zachęcam do wystawiania nam oceń, zwłaszcza tych pozytywnych ponieważ będą bardzo potrzebne przy dużej próbie rozbudowy za parę miesięcy. Chcemy zebrać jak najlepsze statystyki w Polsce i wypłynąć na szersze wody przy pomocy kogoś z zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więcej wkrótce.

Wrzucam 10 kodów aktywacyjnych na iOS:
MHF6PW7PWER9
Y9W4PEWWF9JM
H3XT7WPH46W4
974L3YJ7YP99
NXL67TT4JRFL
RT9RKAXJFH3K
TWEFAPR7934M
JPYHNN4L444N
P7FFX3MF7MP9
L3EL3TYK9NM7

#weighter #silownia #mikrokoksy #ios #iphone
ptasigryp - Mireczki, prace nad Weighter 2.1 wraz z gotowymi planami treningowymi i l...

źródło: comment_xLBYTwwTbcM8chFsegEpAzECAiue2a3C.jpg

Pobierz
  • 23
@ptasigryp: Coś jest nie tak po tej nowej aktualizacji. Po przystąpieniu do ćwiczeń nie pokazuje się historia poprzedniego treningu i teraz nie wiem ile mam zrobić powtórzeń i jakim ciężarem.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dadzbog: masz na mysli maly tekst pod tytulem cwiczenia, poprzednie wyniki: 70x5, 80x6...? Jesli tak to moze w poprzednim treningu nie robiles tego cwiczenia. Obecnie weighter sprawdza tylko poprzedni trening, a nie wgłąb.