Wpis z mikrobloga

wpis

Mam kilka przemyśleń, wykopek już od jakiegoś czasu, jednak nigdy nie logowalem się na konto, aż do tego wykopu i bólu dupy innych że samotność to jego wybór i tak mu dobrze. Czytam książkę od #rozowypasek > 5jezykow miłości. <

Oto fragment z którym się utożsamiam w 100%

Zapraszam do dyskusji.

Czy są tu jacyś co mają podobne odczucia do mnie?

Samemu jest po prostu źle, nie ma rady żeby seks z jakąś #divyzwykopem mógł zastąpić normalną relacje z kobietą. Nikt mi nie wmówi że seks z robotem to wizja przyszłości dla większej części społeczności niż 0.1%

Po prostu przerażające. Sam nie byłem w związku do 21lev ale odkąd jestem, nie wyobrażam sobie innego życia.

#zwiazki #feels #samotnosc #milosc #ludzie
DiasIre92 - wpis

Mam kilka przemyśleń, wykopek już od jakiegoś czasu, jednak nigdy n...

źródło: comment_jl135EdYtJj7uCTGANNV1DduFkkAdoEE.jpg

Pobierz
  • 9
@DiasIre92:

Oto fragment z którym się utożsamiam w 100%

To niebezpieczne.

(...)każde z nich wkracza w życie drugiego człowieka w sposób głęboki i intymny.

Facetowi wręcz NIE WOLNO dawać sobie wkraczać w ,,sposób głęboki". Pokażesz kobiecie podbrzusze, ona kopnie cię w nie najbardziej boleśnie. Poczytaj sobie z drugiej strony tagi #bolecnaboku #zdrada
@Mirek_z_wyklopu

Akurat ja może nie mam pewności w 100% że #bolecnaboku ale zaufanie jest bardzo ważne. I najważniejsze że my ze sobą rozmawiamy o innych facetach. Wiem bardzo dużo, nawet rzeczy których nie koniecznie chciałbym wiedzieć.

Co to za gadanie? Nie WOLNO ? Niby dlaczego, ja pozwoliłem poznać się w 90% , żeby cały czas czyms móc ją zaskoczyć i wcale nie uważam że jestem odkryty i pozbawiony jakiejs peleryny. Nasz związek
Po prostu przerażające. Sam nie byłem w związku do 21lev ale odkąd jestem, nie wyobrażam sobie innego życia.


@DiasIre92: Fajnie.
Jestem sam od zawsze. Robię sobie co chcę, kiedy chcę, nie muszę się z nikim liczyć i nikt mi nie zawraca dupy. Duuużo przestrzeni, niezależności, ciszy i spokoju.
Nie wyobrażam sobie innego życia. Pozdrawiam.