Wpis z mikrobloga

Pytanie do crypto-czosnków :)
Kopie ktos z Was garlic czy innego shita przez Google Cloud ??
Mieliście od wujka taki komunikat ? :
Dear Developer,

We’ve recently detected activity on your Google Cloud Platform / APIs project that violates our Terms of Service or Acceptable Use Policy.

Specifically, your project My First Project (id: meta-micron-194014) VM czosnek-2:us-east1-b was suspended for violating our Free Terms of Service by mining cryptocurrency.
Please take a moment to review the Google Cloud Platform Terms of Service, the Acceptable Use Policy and the applicable Terms of Service for the specific Google API you are using so that you do not violate our terms and policies in the future.
REQUEST AN APPEAL

Olać to i stawiać nowy serwer czy całkiem odpuścić ?
#kryptowaluty #garlicoin #minning
  • 9
@kml86: najlepiej chyba olać i postawić nowy. Możesz ewentualnie zrobić upgrade do premium, ale jak ja to zrobiłem to po jakimś czasie chcieli ode mnie skany dokumentów to sobie odpuściłem :D
@szajka: no właśnie o skany też się pytali już :) #!$%@? na razie postawiłem nowy. jak odetną zostanie tylko Azure od MS, tyle że tam mniejsza wydajność..
@kml86: ja już nie mam pomysłu na tego googla. Pobanowali mi wszystkie konta :D Na revolucie nie działa. Spróbuj ograniczyć jakoś zużycie procesora w cpu minerze na jakieś 80%.
@kml86: jeszcze fajne są konta na ctl.io, ale tam możesz mieć masz jednego vpsa z 6 rdzeniami, co daje jakieś 30kh/s, więc słabo, ale jak na razie mam tam odpalonego cpuminera przez jakieś 5 dni bez problemów. Dostajesz 500$, a miesieczny koszt to jakies 60$, więc wychodzi spoko.